SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta&Tata - Wielka rywalizacja z Koniem str.119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88740

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niedźwiedizu przede wszystkim gratulacje udanego startu w zawodach! Gdyby nie pielgrzymki na muszle klozetową byś spokojnie uzyskał większy wynik, ale 200kg przekroczyłeś co i tak jest sukcesem, bo pamiętaj że sraka potrafi człowieka (czy niedźwiedzia) osłabić
co do ankiety to troche głupio sformułowana bo oczywiste jest że 220kg WL w RAW kiedys będzie tylko potrzebana to jeszcze troche czasu. W MC jak w końcu wyciągniesz to 300 to osiągniesz swój bardzo długofalowy cel, mysle że z radami WODYNA uda Ci sie tyle żelastwa podnieść. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
Metodyk nie zgodze sie z tobą na temat przebitki w sprzecie (koszulka) jak mialem nową (uzywaną )katane to na pierwszym treningu!! dodalem okolo 40-45kg (pelne wycisniecie od samego początku do konca) wczesniej tylko trenowalem w rage-x (i to zadko - okres przedstartowy 2 miesiace przed zawodami ale zdazalo sie ze 2 tygodnie przed wskakiwalem w koszule) przy ktorym technika wyciskania jest zupelnie inna niz przy katanie tak ze wcale nie trzeba wyciskac w koszulce zeby ci dawala duzą przebitke. Wg mnie najpierw trzeba miec sile raw a potem dolozyc sprzet dopiero wtedy mozna liczyc na wynik. Ale Zgodze sie z tym ze spzret jest najwiekszym niewypalem calego TSu.

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
220 WL 300 MC = 520 kg ;O
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Wodyn, zdecydowanie lepiej się czują moje kolana czy biodra po serii w siadzie w sprzęcie na 220 niż na 140. Oczywiście plecy do sprzętu trzeba mieć tytanowe a na szczęście na to nie narzekam Ogólnie to jestem za zakończeniem tej dyskusji bo trochę śmiecimy Wuchcie.

Michał według mnie masz talent do koszulek mało komu udaje się coś wycisnąć w koszuli na pierwszym treningu ale fakt mam takiego kumpla co 40kg przebitki na dziewiczym treningu zrobił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
ja też regularnie odwiedza twój dziennik i jestem przekonany że 220kg pójdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29391 Napisanych postów 62847 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902210
Wodyn pewnie ze jest ciezej bo doklada sie powiedzmy 80 kg ale ciezar RAW latwiej podniesc po zapoznaiu sie ze sprzetem.Tylko po co podnosic te 80 kg wiecej?
Sprzet dodaje widowiskowosci, kg, ale strasznie wypacza sport.
Bez sprzetu ten sport niewatpliwie by byl piekniejszy.
Koniec tematu bo Wuchta banem za spam poczestuje

Wuchta predzej czy pozniej ale 220 pojdzie z pewnoscia.Progres widoczny caly czas wiec nie moze byc inaczej a 300 w ciagu tylko doda skrzydel i pewnosci siebie.
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Michal29 to sztuka ubrać Katanę (numer /średnio ciasna) i zrobić w niej serie ale ubrać odpowiednio ciasną skąd wiesz czy trenując w niej nie dołożyłbyś większy ciężar?
Po drugie fakt są osoby szybciej opanowujący sprzęt! To fakt ale podam Ci przykład
Mój zawodnik waży 80kg bez koszulki z zatrzymania zrobi 160kg czyli przyzwoity wynik!
Teraz trening
ubieramy katane A/S 42 (duża /bo istnieją duże różnice w tej samej rozmiarze)
robi w niej 195kg z zatrzymania tak jak mówisz bez większych kłopotów ale to max w tej koszuli.Ubieramy nową katanę 42 (troszkę mniejsza) i tu już problem opuścić 200kg dalej 205kg mało 210dochodzi na styk 212,5kg idealnie zakładamy super Katane 42 i tu wszystko od nowa 215 nie schodzi 220kg minimalnie 222,5 idealnie ale 225kg prasa....więc to chyba nie jest takie łatwe?Gdybym go ubrał w 44 to oczywiście ,że zrobi sobie bez problemu ale jak zacząć start w super katanie??? jak tylko jeden ciężar wchodzi 222,5!!! tyle zacząć? mniej nie schodzi na więcej nie ma siły.
Także nadal uważam ,że trenowanie w sprzęcie to podstawa nauki techniki i opanowanie i max wykorzystanie sprzętu np. dodać nie 45kg a 90kg...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Dodam ,że też nie jestem zwolennikiem sprzętu ale jest jeden plus ...mniej kontuzji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
220 spokojnie wycisniesz... pytanie tylko, kiedy?
Ale spokojnie wszystko w swoim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wuchta nie pisałem do Ciebie

wkrotce sie przekonasz ile pracy te przebitki moga wymagać

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki trening na brzuch

Następny temat

Trening po przerwie... proszę o podpowiedzi

WHEY premium