SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta&Tata - Wielka rywalizacja z Koniem str.119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89099

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Sene - oczywiście wiadomo, że należy odpowiedniego treningu zarówno pod SQ, MC czy też WL. Nie od razu "wyciska" się tyle ze sprzętu. Ale im więcej trenujesz w sprzęcie tym wyniki idą w górę a "przebitki" są podsłyszane z zawodów

300kg w MC - może łatwiej będzie jak kupię se chociaż lekko rozciągnięty kostium

Hubert - 152,5kg tego dnia to był max

Owna - pokaż trenerowi, że dasz radę

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-11-08 22:54:07

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Nieprawda Chciałem Cię tylko uświadomić, że sprzęt to nie taka prosta sprawa jak Wuchta napisał Jeszcze byś przestał trenować bo według takiego przelicznika to robisz już 300 220 280

Jak najbardziej rosną bo w końcu to też nowy bodziec treningowy. Przebitki usłyszane jak najbardziej prawdziwe....szczególnie u cięższych zawodników, którzy jak *******ną w siadzie to maj sporo większą bezwładność i wybicie

Kup sobie championa starego. W końcu to żadna hańba ciągać 300 nawet w sprzęcie

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-11-08 22:54:37

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2009-11-08 22:55:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
W siadach nie da rady zaliczyć +80kg w pełnym sprzęcie? (zakładam, że trening jest typowo pod sprzęt)

Podobnie w WL - zależy od rodzaju koszulki a o katanach już słyszałem różne ciekawe opinie. Z zawodnikami rozmawiam i zapewniają, że robią minimum +40-50kg a są i tacy co +80kg


Łatwe to nie jest ale możliwe

Ciąg musi być 300kg ale raw później dopiero można pomyśleć o kostiumie

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-11-08 22:59:35

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Gratuluje. Mnie taka sraka pozbawilaby wiecej niz 10 kg sily. Boras zaskakujaco dobrze. Kwestia czasu i beda lepsze wyniki. Docisk bardzo wazny.

Teraz poprosze o tydz regenerki.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
WODYN:

Dziękuję za plan i pomoc w osiągnięciu dobrego startu w zawodach. Dzięki Tobie udało się zaliczyć udany start, przełamać granicę 200kg i do tego zbić wagę, estetyczniej wyglądać.

Po stokroć dzięki.

Teraz odpoczywam ale standardowo mam pytanko?

Jak rozpocząć trening od soboty 14.11 czy dopiero od poniedziałku 16.11?

Teraz jeśli znajdziesz czas proszę o rady w podejściu do koszulki (jaki trening) oraz do ostatecznej rozgrywki z MC. Pytanie tylko czy po takich zawirowaniach żołądkowych dam radę wciągnąć 300kg? Dzisiaj już żołądek wrócił do normy, po chorobie prawie nie ma śladu.
Tak se tłumaczę, że może jak odpocznę tydzień to jakoś zbiorę siły i uda się, co???

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-11-09 08:49:36

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29679 Napisanych postów 63041 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902997
gratuluje startu!

a 300 wciagniesz jak odpowiednio wypoczniesz i z glowa do tego podejdziesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
W siadach nie da rady zaliczyć +80kg w pełnym sprzęcie? - a gdzieś napisałem, że się nie da Da się jak najbardziej ale troszkę czasu trzeba. Taka standardowa przebitka na początku to 50-60kg.

W ławie tez znam osobiście gościa co ma 70kg przebitki

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Panowie tak nie można przeliczać!! Trzeba trenować w sprzęcie by mieć taką przebitkę.
Trening np. przysiadów bez sprzętu ( taśmy, kostium, pas) i w/w sprzęcie to dwa różne ćwiczenia!!Dlatego zawodnicy np. wyciskający w koszulkach nie są tak silni bez!
Moi zawodnicy cały okres startowy trenują tylko w koszulkach, bo umiejętność wyciągania dodatkowych kg ze sprzętu nie jest taka łatwa.Zgadzam się w 100% z Senegrothem.....Wiązanie kolan powinno się robić stopniowo do maxa a o Katanach już nie wspomnę, wystarczy zobaczyć ilu zawodników pali na MP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Dobrze, ze Ci juz przechodzi. Mnie od rana cos zlapalo i bylem 3x w toalecie w ciagu godziny...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki trening na brzuch

Następny temat

Trening po przerwie... proszę o podpowiedzi

WHEY premium