SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta&Tata - Wielka rywalizacja z Koniem str.119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88970

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7776
Nie za bardzo rozumiem po co w tego typu treningu rwanie? Przecież do tego boju potrzebna jest dobra ruchomość i łączenie tego z wyciskaniem na ławce jest jak dla mnie nieporozumieniem!!Dlatego trener zawsze nas ganił na treningu w podnoszeniu ciężarów by nie robić ławki z racji na ograniczoną ruchomość po tym ćwiczeniu.O technice nie wspomnę! Wuchta34...sam się tego nie nauczysz!Co do zarzutu no cóż tu mogę zrozumieć poprawa dynamiki i siły grzbietu ale też obciążanie barków i brak ruchomości w stawach łokciowych też nasuwa moje wątpliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o k**** pomyślałem jak zobaczyłem ten filmik ostatni ,jednak jesteś nieosiągalny nawet za 25 lat (chyba żebym zapodał jakieś SAArum mocy i to w dawkach Science Fiction )jak ja bym tak chciał trenować to bym się zawinął po rozgrzewce
swoją drogą ciekawe ile ( bo te 220 to bez żartów cykniesz ) kg na sztandze zaspokoi twój apetyt na " moc "

Zmieniony przez - Hauteclair w dniu 2009-11-17 18:35:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
Wuchta34

Masakra jakie ciężary
GRATY!!
Sylwetka Potężna mimo zrzutu kilku kg
Wygląda to Estetycznie!!

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wuchta

strasznie chudo, masuj




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1468
wcale nie tak chudo jak jedną z tych fotek do avatka dałeś

u mnie znowu lipa z siadami,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Wuchta, mam pytanie !
Koncze 4 tydzien tego FBW, z rosnaca prograsja Wodyna. Narazie to bylo dobre wjscie i zapoznanie sie z treningiem. Postepy zgodne z planem itd...
Co dodac, jesli chcialbym wziac lekki priorytet na klatke ?


Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-11-18 14:02:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Jak chcesz priorytet na klatke, to mozesz robic wlasnie ta odmiane FBW z akcentem na poprawe wyciskania lezac.

Link (oczywiscie musisz poszukac tam tego planu)
https://www.sfd.pl/METODA_15_10_5_:_ALTERNATYWNE_ZESTAWY_FBW-t307722.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Stary tyle tu się dzieje że nie nadążam z czytaniem.Naprawdę z ciebie chudzielec, same kosći :D:D

Zapodawaj czasem rozpiskę z dietki, ciekawski jestem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
ciacho - muszę więcej jeść aby zyskać na wadze. Z plecami już ciut lepiej.

Rrumcek - cholera ale u mnie na laptopie nie widzę nowego avka

MArian - super, że filmik podoba się.

schnapik - sam nie mogę uwierzyć , że ciskam ponad 200kg. Kiedyś wydawał mi się to kosmos.

Metodyk - Wodyn tak rozpisał a ja będę trenował. Nie neguję metod Wodyna tylko wykonuję co rozpisuje gdyż Jemu zawdzięczam obecne wyniki siłowe w WL, MC czy też siadzie.

Haunteclair - wszystko z czasem. Dużo jedz, dużo podnoś. Pamiętaj, że masa podstawą siły a siła podstawą masy.

Raptacz - super, że zauważyłeś zdjęcia sylwetki. Czyli ciągle lipa jak prawie nikt nie widzi

Rakhlu - niestety , muszę masować co innego mi zostało.

cichybob - w siadach mam nadzieję, że pomogłem.

bolek - ja zostałbym przy obecnym planie i nic nie zmieniał. Teraz plan zaczyna się dopiero rozkręcać a klata sama "wywali" także cierpliwości. Nie zmieniaj planu jedź dalej obecnym a będziesz zadowolony za około 2 miesiące.

sevrond - fakt, o masę coraz ciężej. Dietka powiadasz:

- 6.00 - szejk jajeczny - 5 całych jaj, jabłko, banan, garść orzechów, płatki owsiane + witaminer, omega3,
- 8.30 - 8-10kaps aminokwasów
- 9.00 - dwie kanapki chleba pełnoziarnistego z szyneczką + garść migdałów
- 12.00 - 8 kaps aminokwasów
- 12.30 - dwie kanapki + jabłko
- 15.00 - nestwita (kaszka zalana wodą)
- 16.00 - brązowy ryż + kurak
- 17.30 - trening a tam 10gram bcaa +40gram carbo + witaminka plusza
- 20.00 - 60 gram koncentratu białkowego + 120gram up your mass
- 21.00 - szejk jajeczny 5 całych jaj, jabłko, banan, czasami winogrono
- 22.30 - twaróg

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
zaległy filmik z treningu Borasa:





Dodatkowo - w dociskaniu 170x3 oraz WL - 145kg z zatrzymaniem oczywiście zapas.

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki trening na brzuch

Następny temat

Trening po przerwie... proszę o podpowiedzi

WHEY premium