SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta&Tata - Wielka rywalizacja z Koniem str.119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89093

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I nas też to wszystkich cieszy jak Tobie idzie Aż sie milo czyta takie wypiski Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
No pięknie idziesz w tym WL .
Powiedz mi tylko skoro to trening B-10 i jeśli czułes zapas na kilka powtórzeń więcej to dla czego zrobiłes tylko 140x8 ?
Albo aż tyle .Może przeoczyłem coś i takie są założenia w obecnym planie żeby w 10-kach robić 8 powtórzeń .
W takim razie przepraszam

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Demol

tylko w WL ma wg schematu 15-8-2


Wuchta

z czasem wychodzi po prostu zbyt szybkie dokladanie, jeden slabszy dzien i wychodzi szydlo z worka

zasada w planie jest taka ze nastepnym razem po prostu walczysz o kolejne powtorzenia, poki beda szły to jedt progres i tylko to sie liczy

jesli kiedys nie daj Boze nawet powtorzen nie dolozysz to tydzien przerwy i cofka o 10% [w tym przypadku byłaby tylko na 10tkach MC] jesli wolisz to cofke mozesz zrobic od zaraz

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Sevrond a tak w ogóle to o co dokladnie chcesz zapytać ?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
myslę ze dzisiejsza wpadka to tylko tak dla podpuchy zebysmy go bardziej chwalili jak znowu dowali na 5tkach w MC co do klaty masakra po zatrzymaniu wyrzucą tą sztange prawie pod sufit tyle siły mega moc! co do mnie Mc musze przyznać ze daje rade ale klata z techniką kuleje i ta podskakująca dupa.....ja bym sobie dał za trening 1/10 ale zacytuje słowa z koszulki wuchty ,,LIFE IS TO SHORT TO BE SMAL!!!!!!!!.. pozdrawiam Brysie
przy okazji DZIĘKUJE Wodynowi ze moge korzystać z jego wiedzy i wypracowanego planu wielkie DZIEKI!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Wyciskanie bardzo ladnie, szkoda, ze w mc sie nie udalo. Nastepnym razem ma byc lepiej i bedzie lepiej
Trzymam kciuki na nastepne B10.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No ja myślę podobnie jak Boras, przecież tylko w MC nie wszystko wyszło jak miało, a poza tym wszystko w miarę dobrze ( a WL nawet super)

Wodyn chciałbym się dowiedzieć w jakim wieku zaczynałeś, czy na poczaku od razu była sekcja Trójboju, czy takie chodzenie żeby chodzić, no i co spowodowało że się na siłownie zapisałeś :)

Zapraszam do mnie mam jakieś nędzne filmiki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Zgadzam sie z Borasem - na 5tkach pokazesz moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miło że pamiętasz, 140x8 w WL z zatrzymaniem ładnie, a co do MC i pracy... i tak jest dobrze nie narzekaj.

aha mam prośbe bo Ty masz moda w tym dziale tak? mógłbyś spełnic moja prośbe z tej strony tego tematu odnośnie dziennika?
https://www.sfd.pl/Kasowanie,przenoszenie,edycja_-_prośby_kierujcie_TUTAJ!-t351295-s151.html 

chodzi o zmiane nazwy tematu i usunięcie jednej linijki z pierwszego posta, jak będziesz mógł to bede wdzieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 4097 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28862
Wuchta spojrzyj w wolnej chwili na moje wiosło, mam pewne obiekcje co do techniki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki trening na brzuch

Następny temat

Trening po przerwie... proszę o podpowiedzi

WHEY premium