SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki trening na brzuch

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 495
mam pytanie gdyz moje proby zawiodly a chcialbym spalic brzuch jakie cwiczenia polecicie mam 14 dniowy przestuj z powodu kontuzji tricepsa wiedz chcialem nie marnowac czasu i zajac sie wygladem brzucha na ogol robilem treningi na sile nigdy nie skopialem sie nad wygladem prosze o propozycjie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 495
moze wyjasnie co do mojego brzucha
kiedys nie mialem z nim problemu trenowalem zapasy i bylem szczuply nastepnie zlapalem kontuzjie podczas ktorej sporo przytylem obecnie po 5 latach wrocilem na silownie nigdy nie skopialem sie nad wygladem miesni brzucha i ogolnie bylem nastawiony na sile niz wyglad miesnia
na brzuchu mam spora warstwe tluszyku ktorego chce sie pozbyc co do propozycji biegania to ona niejako odpada gdyz mam uszkdzone kolana (brak łąkotki , uszkodzone krzyzowe wiezadla ) powoduje ze po 10 min biegu odczuwam bol wiedz dlozsze biegi odpadaja co do BMI to wydaje mi sie ze mam 32
informuje ze nie zalezy mi na tzw kaloryferze gdyz zamiezam przytyc jeszcze 10-15kg
niebawem zaczne trenowac tez na macie tam sporo zejdzie mi tluszczyku ale teraz mam przestuj wiedz chcial bym popracowac juz teraz nad tym

NICK: gumis1983
PŁEĆ: M
WIEK: 26
WZROST: 180
NIEPRZERWANY STAŻ TRENINGOWY: 6 miesiecy po 5 letniej przerwie

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 110
OBWÓD PRZEDRAMIENIA: 34
OBWÓD BICEPSU: 45,5
OBWÓD ŁYDKI: 45
OBWÓD UDA: 71
OBWÓD BIODER: 114
OBWÓD WOKÓŁ PEMPKA: 106
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 124,5
OBWÓD BARKÓW: 130
OBWÓD NADGARSTKA: 19
OBWÓD KOSTKI U NOGI:28,5

****POMIARY SIŁOWE****************************************

PRZYSIAD TYLNI: [cięzar X powtórzenia] - trzy różne wyniki 150 x3 100x15 120x10
MARTWY CIĄG: [cięzar X powtórzenia] - trzy różne wyniki 160x3 130x8 100x10
WYCISK SZTANGI NA PŁASKIEJ: [cięzar X powtórzenia] - trzy różne 150x2 100x15-20 120x10
WIOSŁOWANIE SZTANGI : [cięzar X powtórzenia] - trzy różne
WYCISK SZTANGI NAD GŁOWĄ : [cięzar X powtórzenia] - trzy różne 135x2 100x10 110x8



Zmieniony przez - gumis1983 w dniu 2009-10-10 17:36:08

Zmieniony przez - gumis1983 w dniu 2009-10-10 17:36:58

Zmieniony przez - gumis1983 w dniu 2009-10-10 18:58:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 315
podaj wage i ile lat

. . .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 495
26 lat 180cm 110kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
cwiczeniem brzucha nie spalisz tłuszczu ....
bieganie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051


To wszystko zalezy również czy masz typowo zalany brzuch, czy pod niewielką tkanką tłuszczowa skrywają się kształtne mięsnie.

Jeśli chodzi o tą drugą kwestie, proponuje ci aerobiczną 6 weidera, poprawisz wyglad, rzeźbe i wzmocnisz mięśnie.
http://wdziek.info/aerobiczna_6_weidera.html

Tutaj masz przedstawiony plan.




A jeśli masz typową zalewke na brzuchu bieganie jest najlepszym rozwiazaniem.


Zmieniony przez - HanyS44 w dniu 2009-10-10 12:24:03

Cognosce te ipsum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
wyjdz.
a6w to temat zabroniony w tym dziale,
nie działa, g**** daje i ogranicza efekty innych partii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
Czy ja wiem Jodełko, a6w jest sprawdzona myśle przez wielu, ja równiez testowałem ten plan. Jestem zadwolony.
Zgodze się że MOŻE niedziałać jeśli ktoś go zakończył po 20 dniu albo robi go co drugi dzień i jest w nim brak systematycznosci.



Zmieniony przez - HanyS44 w dniu 2009-10-10 12:31:12

Cognosce te ipsum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Na ten temat nie am żadnych dysusji, ten temat jest zabroniony w tym dziale. a6w to moze byc dla osob co nie chodzą na siłownie, są szczupłe (niski bf%) i chcą poprawić sobie brzuch. Co nie zmienia faktu że to syf a to dział dla zaawansowanych.
Brzuch to mięsień normalny jak każdy inny...
Powiem teraz coś co przeczytaj, zachowaj sobie do serca i najlepiej wytatuuj na czole .
BRZUCH PRACUJE JAKO STABILIZATOR TUŁOWIA W WIĘKSZOŚCI GŁÓWNYCH WIELOSTAWOWCÓW I PRZETRENOWANIE GO PROWADZI DO SPOWOLNIENIA POSTĘPÓW RESZTY CIAŁA.
Już "to" "testowałem" dużo czasu straciłem przez to;).
Po a6w może i są jakieś efekty (co nie zmienia faktu że prowadzi ten trening do przetrenowaia brzucha), ale na penwo nie w postaci spalenia tłuszczu...
Prosta logika - nie widać ci brzucha co zrobić żeby było go widać?
Spalić tłuszcz - redukcja bieganie itd.
Wyrobić sobie większe mięśnie - trening masowy mięśni brzucha w takiej konwencji jak reszta ciała.
ok 12 serii an tydzień 8-15 powtórzeń.
Żadne koślawe "maxy"

Zmieniony przez - Jodełko w dniu 2009-10-10 12:37:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
Widzisz że ma 14 dniowy zastuj, więc sprawa spowolnienia postepow reszty ciała nie gra tutaj roli Bo jęsli przez ten okres ma się zając tylko brzuchem nie widze problemu.
Zauważ też ze nie okreslił typowej budowy swojej sylwetki czy są to tatry tluszczu na brzuchu czy jest to niewielka ilość. I jest to dział dla zaawansowanych i raczej wie gdzie sie znalazł. Nie wykresliłem tutaj cwiczeń typu bieganie czy aeroby, bo i tak domiejscowo nie zlikwiduje tłuszczu, bo tutaj też duza role grała by dieta.

Cognosce te ipsum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1836 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16130
Cóż ja widząc ze ma 110 kg i ze nigdy nie dbał o sylwetkę i ze pisze ze ma kijowy brzuch mam juz swoj obraz jego brzucha. Wszystkie duze "koksy" i nie koksy ktore ważą dużo kg raczej są zalani (mam mnóstwo przykladow z mojej siłki), przy 110 kg z mala iloscia tłuszczu miesnie na brzuchu raczje by mial dobrze rozwiniete;).
droga dedukcji.
po raz kolejny powtarzam a6w nie spala tluszzczu na brzuchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 439 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4051
Ja tutaj z jego strony nie widziałem żeby napisał (niedbałem o sylwetke)
I nikt nie może wykluczyc że są rozwiniete lecz zalane niewielka iloscią tłuszczu.

"(brzucha na ogol robilem treningi na sile nigdy nie skopialem sie nad wygladem)"
to juz wyklucza twoje stwierdzenie że nie dbał o sylwetke.
I jak chcesz to na tym forum moge ci pokazac niezlych bykow z widocznymi mięsniami.


I dalej dąże do tego że ewidentnie jest napisane że chce poprawić swój wyglad mięsni.

A jeśli byłby zalaną świnią znalazł by się w dziale odchudzanie.


Zmieniony przez - HanyS44 w dniu 2009-10-10 12:57:22

Cognosce te ipsum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barki i nogi mniejsze niz wszystko

Następny temat

Wuchta&Tata - Wielka rywalizacja z Koniem str.119

WHEY premium