SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta&Tata - Wielka rywalizacja z Koniem str.119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88727

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Pavel - Konia głównym celem jest masa przy niskim bf oraz siła w trzech bojach i uzyskanie jak największego wyniku w TS.
Moim głównym celem to jest poprawa wyniku w WL a drugim ogólny wynik w TS. JAk wiesz mam do nadgonienia nogi gdzie KOniu ma przewagę. Nie jest na przegranej pozycji bo nigdy nie wiadomo czym Nas zaskoczy.

Rocky - jajeczka to zaledwie na tygodniowy zapas
szyneczka pieczona w piekarniku ok 90-120minut. Woda wytapia się i jest mega dobra

Lukasz - sylwetka również mam nadzieję ulegnie poprwia przez trzymanie michy.
plakat za chwilkę będzie

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2010-01-09 22:22:28

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
no wlasnie moze cos wiecej o tej rywalizacji??bo z Koniem to i bez rywalizacji chowa sie przy Tobie...jaki sens tej rywalizacji??zero porwnaia ma do Ciebie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Dodam jeszcze, że wyznacznikiem moich maksów będą zawody w połowie marca, nie to co zaliczę na treningu.

polaco chodzi o to co zawsze - o show i o kasę.


u siebie plakat i filmik już wrzuciłem.

pzdr/



Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-01-09 22:25:13

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
no nic to tylko zostalo wam zyczyc powodzenia

czekam nadal na ta druga niespodzianke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 659 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14332
Wow, będzie się działo... powodzenia :)

trochę palet z jajami to tobie idzie:D

Zmieniony przez - patryk0s w dniu 2010-01-09 22:32:11

http://serwislodz.pl - naprawa komputerów Łódź

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
WIELKA ZAPOWIEDŹ MEGA TESTU TRECA - WUCHTA kontra KONIU:



.





Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2010-01-09 22:36:43

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Polaco - wszystko się okaże w trakcie trwania testu

Koniu - możesz liczyc z mojej strony na boje również do zaliczenia na zawodach a WL z całą pewnością będzie potwierdzone na zawodach. Możemy jeszcze się zmówić jakie zasady. Na to jeszcze mamy czas

Patryk - troszeczkę trza zjeść

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
No to życzę powodzenia !
No i śledzę dalej za krzOka

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
ale jaka walka to bedzie??chyba gonitwa??bo ani w TS ani w kultyrystyce Koniu Tobie nie doruwnuje...za bardzo nie widze sensu takiej "rywalizacji" jemu albo Tobie mogli dac rownego sobie przeciwnika to wtedy bylaby rywalizacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349848
Polaco
Gołota też był większy od Adamka.
ogólna liczba zrobionych kg w TS i na wadze, może tak Ci napiszę.
Dwa - jak pisałem show, show, show. Wuchta jest jedną z głównych postaci dzienników treningowych, ja mam w swoim dorobku najpopularniejsze testy suplementów w historii body-factory...pod względem marketingowym jesteśmy chodliwym towarem.
Trzy - wiedza, za równo od Wuchty jak i ode mnie można się sporo nauczyć, liczę że czegoś nauczymy się także od siebie nawzajem, a moim zdaniem to jeden z ważniejszych elementów testów/dzienników.

pzdr/


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-01-09 22:46:13

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki trening na brzuch

Następny temat

Trening po przerwie... proszę o podpowiedzi

WHEY premium