SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta&Tata - Wielka rywalizacja z Koniem str.119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 88747

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wuchta

pisales z e przed 5tkami spales 2h wiec teraz to sie zemsciło

co sie kurde dziwisz w ogole?




Sene

ale czucie to bardzo z ly wyznacznik co dziala!
czym mardziej walczysz napinajac miesien tym mniej go bedziesz czuł, nerwy aktywujace miesnie i odczuwajace miesnie dzialaja na zasadzie odwrotnego sprzezenia zwrotnego w pewnym sensie
czym bardziej sie wczujesz tym slabiej napniesz


idz na skanowanie MRI [rezonansem magnetycznym] to zobaczymy kto ma racje!!!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Mumin


mysle ze bdb sciagam lopatki na ławie
poprosilem zeby kobita sprawdzila mi napiecie w czworobocznym gdy sciagam łopatki

specjalnie dla Ciebie

widzisz srodkowa porcja czworobocznego byla twarda jak skała

dolna i gorna nie

prosta sprawa

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
cos tutaj cicho pan wuchta pewnie lata za prezentami dla pani Wuchtowej
A ja zadam pytanko co kolego wcinasz w swieta mioże jakies przepisy na cos co nas forumowiczów poważnie zmasuje??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
MRI wykazało, że jestem inny

Boras nie na zmasowanie tylko na redukcję coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Pavel - czasami tak jest, że nie wszystko idzie na treningu tak jak chcemy.
Adzik - Ty idziesz jak szalony

Rakhu - mam nadzieję, że przemyślisz to co u Ciebie napisałem

Mumin - dzięki za wskazówki i opis ćwiczeń. Ciekawe, ciekawe. Warto wypróbować.

Wodyn - przed 5-tkami spałem 2h ale trening wyszedł całkiem , całkiem.Dziwię sie , że taki kiepski wyszedł trening 15-tek gdzie miał miejsce dwa dni później. Czyżbym już miał tak wolną regenerację?

Boras - cichi bo ostatni trening lipa na maxa. Wczoraj byłem w Warszawie piździkiem i w jedną stronę jechałem 6godzin. Myślałem, że zwariuję. Powrót tak samo. W święta jedz ryby, ryby i jeszcze raz szejki jajeczne . JA mam przygotowane ok 10kg dorsza do tego będę wspomagal się szejkami jajecznymi i powinienen jakoś przeżyć

Sene - no jesteś inny jak po matrixach jesteś najszybszym czlowiekiem na świecie


Dzisiaj juz jestem wypoczęty i jeśli w robocie będzie light to wieczorkiem przejdę się wykonać trening 10-tek

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Sene

po pierwsze mysle ze znam sie na żartach nie wierze ze miales skan MRI
i ze porownywano na Tobie 2 cwiczenia wyc na ławie z identyczna szerokoscia chwytu a rozna szerokoscia prowadzenia lokci przy tej samej intensywnosci cwiczenia i w rozne dni




As for the lateral head? It's also known as the lazy head as research shows it only responds to heavy loads, which is why powerlifters generally have such well-developed lateral heads. Exercises with the elbows positioned directly under the bar are best, like close grip bench presses with a 10-degree decline and seated 1/2 presses in the power rack (with a 2 second pause). And dips, of course. But you probably guessed that anyway.

http://www.tmuscle.com/free_online_article/sports_body_training_performance/final_solutions_for_frustrated_lifters_arms&cr=


trojboisci hmm nie sa ekspertami od ramion zazwyczaj, ale autor tematu to zapewne najwiekszy autorytet obecnie

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2009-12-22 10:44:24

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wodyn - Włączyłem se tłumacza i część udało mi się wychwycić i przetworzyć na swoje. Z art wynika, że w treningu ramienai ważne jest aby zatrzymywać ruch w dolnej fazie na 2sec. Też mam tak robić?

Dietka już jest a na potwierdzenie:

dzisiejszy obiadek :

-7jajek
-musli
-białko
-jabłko
-banan
-oliwa z oliwek

a wszystko w formie super szejka jajecznego









Takich szejków piję od 2-4 dziennie. Zdrowe, wartościowe i przede wszystkim szybkie w przygotowaniu.

Chciałem dzisiaj iść na trening ale w pracy dostałem po dupie i postanowiłem se poczytać art od Wodyna.

Do treningu wracam już w poniedziałek.

Obecnie skupię się na dobrym jedzonku . 4 palety jajek na święta zamówione.


Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-12-22 18:13:41

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 612 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42050
a to białko to potrzebne jeszcze??

bo chyba z samych jaj sporo było, no ale byk z Ciebie to i białka spoooro być musi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
białko dodaje ok 40gram bo jajka raczej długo się wchłaniają a serwatka raz, dwa i już krąży se w żyłkach

5 jajeczek na 125kg wagi to raczej skromniutko także trza się wspomagać serwatką

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzies czytalem ze surowe jajka gorzej sie przyswajaja a poza tym chyba nie sa zbyt zdrowe - salmonella. Jesli sie myle to mnie popraw
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki trening na brzuch

Następny temat

Trening po przerwie... proszę o podpowiedzi

WHEY premium