SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wielka prośba o konkrety

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 777

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1252
cześć wiem że te pytania już stają się nudne. ale jednak chciałbym Was prosić o pomoc. mam niewiele czasu w ciągu dnia na ćwiczenie, a bez konkretnego planu jakoś źle mi się ćwiczy.
ale do rzeczy. ćwiczyłem ok 2 miechów ACT miałem ok 1 miesiaca przerwe. teraz chciałem jednak wrócić. ale czasu jescze mniej :(
chciałbym robić tak wtorek czwartek ACT, pn śr pt rano skakanka + pompki,brzuszki,przysiady. czasami wieczorami też mam czas więc może te pompki wieczorem a rano rozgrzewka i rozciąganie ? no i sobota basen ok 1h. aha mój cel to zrzucenie troszke tkanki,poprawa formy i siły.

prosze o rady.a najchętniej o konkretny planik. bez planu trudno mi coś robić. nie wiem czemu ale jak mam wieczorkiem troche czasu to robie 20 brzuszków i nic więcej, a jakbym miał plan to bym się go trzymał - więc prosze pomóżcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
act ok.
co do domowych, zagospodaruj sobie jeden dzien na nie. np. SOBOTa była by dobrym wyjsciem. zrób kilka obwodów korzystajac z tego http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1252
dzięki f***master.

może jeszcze ktoś coś dopowie ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkowe stadium treningu (bardzo prosze o odpowiedz)!!

Następny temat

2glowy uda + prostowniki grzbietu

WHEY premium