SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WIELKA PROŚBA -szukam dla chłopaka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
Chodzi o dobry trening na zrobienie masy, ale nie zatluszczenie sie.Przy tym chciałby zrobic barki,poszerzyc plecy i cwiczyc nogi.Ma on juz ulozona diete (250-280 białka, 450-500 wegli i do 93 tluszczu),bierze takze odżywki:BCAA BIALKO KREATYNE z DEXTROZA oraz GEINERA. Jesli komus to byloby potrzebne to jego staz to 5 lat, bic 43, wyciska 140,ma 179 cm, wazy 93kg,jego pas 87 cm.

Zmieniony przez - Miki19 w dniu 2004-10-26 22:23:11
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
są tam tabelki, i w znależności jakim sprzętem dysponujesz taką tabelkę sobie wybierasz (są na full osprzęt oraz na wolne obciążenia sztange i sztangielki) w tabelkach masz podane w których tygodniach będziesz robił dany zestaw ćwiczen

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Twój chłopak posiada pięcio letni staż, takie wymiary i nie potrafi sobie ułożyc planu ?? Coś tu jest nie tak złotko :]

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
Nie prosiłam o zastanowienie sie nad tym czy cos tu jest nie tak tylko o propozycje treningu. To dlaczego to napisałam jest juz moja sprawa.Wiec jesli ktos ma jakies propozycje niech napisze.Dzieki z gory

Zmieniony przez - Miki19 w dniu 2004-10-27 10:32:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Koles po 5 latach powinien znac swoj organizm i poszeczegolne cwiczenia ktore dzialaja na niego najelepiej ... I po 5 latach tez powinien miec pojecie o treningu , troche mnie to dziwi po drugie nie bede pisac planu bo cwiczea od kolesia duzo krócej wiec nie pomoge

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3644
Twoj koles nie ma "przecietnych" rozmiarow... Do tego nie dochodzi sie bez dobrze ulozonego treningu i koksu... Tyle. Wiec ja na pewno nie bede doradzal kolesiowi ktory jest po prostu wiekszy ode mnie, bo to by bylo po prostu smieszne w tym przypadku. Pozdrawiam.

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
po 1 to do Yakuza cwicze od 5 lat i organizm moj sie przyzwyczail do jednego rodzaju cwiczen i jednego treningu jak moze wiesz miesnie potrzebują nowych bodzców zeby dalej rosnac prosze tylko o dobry trening cos naprawde niezłego próbowalem juz wielu treningów i szukam czegos nowego.Po 2 do Zniwo . Uwazasz ze jestem duzy i to dzieki koksom ? hmmm po pierwsze nie jestem duzy 43 w lapie to naprawde nie wiele pozatym koksu nie bralem nigdy w zyciu a na odzywki przez te 5 lat moze wydalem 1000 zl łacznie i jeszcze jedno pytam sie ludzi którzy znaja i są wstanie cos takiego doradzic a jak nie jestes w stanie to poprostu sie nie wypowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3644
Po pierwsze koles! Najpierw wypowiadasz sie jako "dziewczyna goscia" ktory chce zmienic trening bo ma zastoj. Pozniej wypowiadasz sie jako TEN kolo. Cos krecisz. Pztm. Z treningiem silowym mam do czynienia mniej wicej tyle co Ty. Zaczynalem w 2 klasie szkoly sredniej a obencnie jestem na 3 roku studiow. Ta twoja sztuczn skromnosc tez na mnie nie dziala bo znam gosci tego pokroju co ty. Najmniejsi strongmani maja 45 w lapie... wiec jak masz 43 to sila rzeczy maly nie jestes. Kolejna rzecz: Kiedy zaczeto mierzyc wyniki w wyciskaniu na klatke wynosily one 170 kg. byly to lata 50... Skoro tak to brakuje ci 30 kilo do osiagniecia tego rekordu - BEZ KOKSU!! Wow!! No to chyba mamy nowego Pudziana!! Dalbym Ci soga ale chyba jednak dam go komus kto nie przebija Braci Grimm w bajkopisarstwie...

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3062 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29715
nie no 140 to nie tak strasznie dużo bagatelizujesz sprawe

pozdrawiam, Witek "Onkel" Pomećko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3644
Latwo jest dojsc powiedzmy do 120... relatywnie latwo. Pozniej idzie juz coraz gorzej! Znam gosci ktorzy probowali przelamywac takie zastoje wyciskajac 115-120 kilo. I po okresie pol roku rezygnowali i brali sie za koks. Jest cos takiego jak bariera genetyczna ktorej nie da sie przekroczyc (bez pewnego stuffu). Takie jest moje zdanie, i nie jest ono wydedukowane na podstawie mojej fantazji...

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8179
buahaha zadziwiasz mnie napisalem teraz od siebie bo pisze od dziewczyny pozatym mozesz mi nie wierzyc czy bralem koks czy nie ale jesli mi nie wierzysz to zostaw to dla siebie a nie wypisuj farmazonow. I nie bardzo wiem skad wypowiedz o mojej sztucznej skromnosci ale spox niektorych jara miec 43 w łepie , dla mnie to raczej nic nadzwyczajnego
...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 391 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3644

"Sympatia jest czesto wzajemna, Antypatia - zawsze!"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak mam ćwiczyć na mase?

Następny temat

PROSZE O POMOC PILNIE

WHEY premium