SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta&Tata - Wielka rywalizacja z Koniem str.119

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89062

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dzięki, że trzymaliście za mnie kciuki

Wodyn - nie mogę puścić sygnału gdyż mam blokadę na międzynarodowe na cegle

07.11.2009r - Złotoryja - zawody w podnoszeniu sztangi

Wyjazd o 7.30 z Poznania. Po drodze makkwak bo jakby miało być inaczej wuchta musi jeść. W Złotoryi byliśmy o 11.30. OD 12.00 waga zawoników. Wuchta 126kg - tu odczuwalny makkwak Boras 102kg. Zawody miały rozpocząć się o 14.00 ale ruszyły o 14.30.

Rekord startujących - 133zawodników (poprzednio 58). Wyniki padały bardzo ciekawe i wysokie za co chwali się wysoką formę startujących.

Start zawodników ILANKI RZEPIN:

Dawid - kat. 82,5 - wynik 172,5kg - III msc
Krzysztof - kat. 100kg - wynik 205kg - III msc
Grzegorz - ka.110kg - wynik 197,5kg - III msc
Boras - kat. 110kg - wynik 157,5kg - V msc rekord życiowy
wuchta - kat.+110kg - wynik 202,5kg - V msc


Co do mojego startu:

OD wtorku do dziś zmagam się z biegunką, zjadłem już 3 opakowania węgla, 3opak stoperanu, i obecnie leczę się smectą. JEst to coś poważniejszego niż mi się zdaje gdyż nie "przechodzi". Muszę iść do medyka. Miało to wpływ na wczorajszy start już w czwartokwym treningu 5x5 60% czułem , że będzie ciężko. Tak niestety było. Nastawiony byłem bojowo na 210kg i tyle chciałem ale niestety nie przewidziałem , że sraczka mnie powali i wypłucze 210kg z głowy no trudno tego nikt nie jest w stanie przewidzieć.

Podejścia - 195kg lekko zapas jak cholera, pełni nadziei poszedłem na 202,5kg i tu już nie było tak mega lekko. Myślałem, że dam radę 207,5kg co dałoby IV msc ale cóż zabrakło docisku i musiałem się zadowlolić tylko 202,5kg

W tym roku już startowałem bez koszulek w Knurowie marzec - tam waga 130kg i 190kg zaliczone a teraz 126kg wagi i 202,5kg zaliczone czyli progres jest.

MArzenia na 210kg muszą jeszcze poczekać ale gdyby nie "kupa" dałbym radę gdyż max power był na poniedziałkowym treningu (chociaż już tam coć żołądek gadał).

Trudno relację zakończę twierdzeniem z nagrobku mojego TATY:

"Bóg tak chciał"

Podziękowania:

- dla TATY - za wsparcie duchowe, na każdym ciężkim treningu i przed każdym podejściem prosiłem o pomoc i udało się zaliczyć 202,5kg to Jego zasługa i wstawiennictwo u Najwyższego.

- dla małżonki, która dzielnie zawiozła nas i odwiozła (kibicowała, nagrywała filmiki i czekała godzinami na mój start) szacunek za cierpliwość i wytrzymałość.

- dla Wodyna - za plan, wskazówki prowadzenie, korygowanie i możliwość konsultacji telefonicznej. Wielkie dzięki, szkoda, że zawiodłem i nie udało się 210kg.
Kurva mać tyle przygotowań (suplementy, wszystko robione pod zawody, kosztem życia prywatnego) i wszystko z***ie jakś sraczka. Trudno do porażek w startach już się przyzwyczaiłem. Tak musi być.

- dla Borasa, za wspólny trening i asekurację, za dopingowanie, motywowanie na zawodach

- dla zawodników ILANKI RZEPIN - za pilnowanie i doradzanie, pomoc w starcie.

- dla Was wszystkich , którzy czytacie, dopingujecie, motywujecie, doradzacie i jesteście ze mną w chwilach triumfu (udane treningi) i chwilach porażki (wczorajszy start). Dzięki Wam wszystkim i mam nadzieję, że dalej będziecie czytać mój skromny dzienniczek


ZA chwilę zmontuję filmik i wstawię.








Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2009-11-08 13:41:08

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29229
tak czy owak jestes WIELKI.gratki niedzwiedziu i rosnij w sile :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Troche szkoda, ze sie nie udalo przez problemy zoladkowe, ale tego nikt nie jest w stanie przewidziec.
Gratulacje dla Borasa za ustanowienie "zyciowki".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest dobrze Wuchta. Weź tu powiedz, że 202.5 kg to mało to zaraz po łbie da :D Graty, bo jak dla mnie to czy tak jestes jak mistrz. A teraz jakie plany ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
Musze przyznac ze staczka troche meczyła wuchte (nawet w drodze na zawody ha ha a to komfortowe nie jest) ja chciałem podziekować rodzinie pana wuchty czyli jemu i małżonce za wsparcie i opieke i motywacje!!! krótko o moim starcie stres ,stres pierwsze podejscie :zle ustaiłem sie na ławce zle chwyciłem sztange i do tego zły oddech chciałem szybko to zaliczyc brak doświadczenia pózniej lepiej, moim zdaniem zapas siły był ale taki cieżar był bezpieczny zeby (poprawiam Wuchte) zeby zająć 10 miejsce na 13 a w przeliczeniu na Wilks'a 6 miejsce do reszty spory dystans ale spoko duzo czasu i pracy przede mną ale z takim trenerem jestem spokojny o przyszłość!!! pozdro graty dla Wuchty wkoncu dwójka na zawodach poszła teraz to już z górki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Widzisz stary nie zawsze zdówko dopisuje w momęcie w którym powinno.Być może byłeś za bardzo zestresowany że się nie wyleczysz i to tylko wsparło choróbsko.

No ale granica przyzwoitości przekroczona ( 200 kg), ilu miałeś przeciwników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4985 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93179
Gratulacje, 202,5 bez sprzetu to i tak kosmiczny wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 49349
gratulacje 202kg to juz jest dobry wynik przy twojej wadze koszulka bedzie grana? w marcu sa MP w lawie

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50468
Graty ,czekam na filmik

133 zawodników o.0

dziwne że nie dali kat 125+

2 paczki w WL do bardzo dobry wynik

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

jaki trening na brzuch

Następny temat

Trening po przerwie... proszę o podpowiedzi

WHEY premium