Nataliya Kuznetsova (28 l.) jest mistrzynią Rosji w trójboju siłowym. Obecnie startuje w zawodach sylwetkowych, a w zeszłym roku wygrała kartę PRO w kategorii kulturystyka kobiet. Otwarcie przyznaje się do stosowania środków dopingujących. Jej osobiste rekordy wynoszą: w wyciskaniu sztangi na ławce - 175 kg, w przysiadzie - 280 kg i w martwym ciągu - 240 kg. To prawdziwa bestia wśród kobiet! Niedawno Nataliya zwana także “Amazonką” wrzuciła na swój profil na Instagramie wspomnienie z FIBO. Na zdjęciu stoi w towarzystwie legendy kulturystyki Markusa Ruhla (47 l.). Jak widać poniżej Nataliya wygląda na równie wielką jak Markus.

“Niemiecka bestia” nie startuje już od dawna, ale wciąż wygląda niesamowicie. Był jednym z największych kulturystów w branży i kiedyś powiedział: „Nie chcę być wysportowany, chcę mieć duże mięśnie.” Na profilu Amazonki znajduje się więcej zdjęć ze znanymi kulturystami, między innymi z Jay’em Cutlerem. Chyba nie skłamiemy pisząc, że przy nim Rosjanka wygląda po prostu na... większą. Być może jest nawet większa od swojego męża (tak, tak… Nataliya jest mężatką od 4 lat). Na razie nie znamy jej kolejnych planów startowych, ale z pewnością o jej kolejnym występie będzie głośno.

 

Nataliya z mężem

Komentarze (13)
ziomus123

[...]Jak widać poniżej Nataliya wygląda na równie wielką jak Markus.[...]
uda do ma zdecydowanie większe niż Markus... toż to Tom Platz w spódnicy :)

3
BlacCat

hardcore nawet jak dla mnie
a jestem w stopniu umiarkowanym
nienormalny
ale chyba i tak bym się połasil

4
Thomas07

Jest kobieta ? Czy facetem z ch.jem i jajami ? Ze zrobionyni cycami bo nie ogarniam?

1
Gats 2

Facet po zmianie płci?

0
Kaziupir

Team natural

1
lordknaga

pewnie bedzie glosno, bo ta kobieta, wyglada jak jakas abominacja, z twarzy to facet w peruce z makijazem. ludzi zawsze przyciagaja freaki a ona jest wlasnie takim i to w spudnicy, a przyznaje sie do uzywania saa i hgh, dlatego, ze rekalmuje rosyjski brand, ktory sprzedaje hormony.

4
YerbaPower

Przynajmniej nie vege

5
LiptonS

Z taką kobietą trudno byłoby się nie zgodzić.

1
tam

Teraz pozostaje spróbować odzobaczyć...

2
anubis84

No nie wiem, jakoś nie wpada w moje gusta, nie wiem co takie osoby popycha do takich sylwetek.

0
MMA

Kasa ;-)

0
lodzianin1

Duża jest to fakt

0
qubix

Moze komuś się podoba, co ma takiego freaka jak ona :-D

0