SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Kondziem : Aksel w 3 miesiące wyciska 150 kg leżąc

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103351

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Cała relacja, plan i reszta szczegółów- wszystko będzie dostępne od początku Lutego w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Najlepiej robić to równocześnie z Akseem-będzie i doping i źródło wiedzy.
Fajnie ,jakby dzięki temu tematowi kilka osób podobnie poprawiło siłę w tym ćwczeniu.




Zmieniony przez - masti w dniu 2015-01-26 22:49:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Aksel to co łaczymy wl troche z budowa masy mieśniowej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2187 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9227
Aksel wszystko przeczytałem Super zakończyłeś temat wiosłowania A Wy dalej róbcie wiosłowanie z 12, 16 lub 20 kg, jeżeli myślicie, że wasze mięśnie urosną to jesteście w błędzie A film jest podpisany wiosłowanie bo to właśnie jest prawdziwe wiosłowanie Jedziesz dalej Aksel, rób swoje i pamiętaj co powiedziałem Tobie...

Get fit...
Be fit...
Stay fit!

www.zostanfit.pl
www.my-gym.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
K_Malecki
Aksel wszystko przeczytałem Super zakończyłeś temat wiosłowania A Wy dalej róbcie wiosłowanie z 12, 16 lub 20 kg, jeżeli myślicie, że wasze mięśnie urosną to jesteście w błędzie A film jest podpisany wiosłowanie bo to właśnie jest prawdziwe wiosłowanie Jedziesz dalej Aksel, rób swoje i pamiętaj co powiedziałem Tobie...


Dobrze by było gdybyś zadał sobie trochę trudu i zobaczył że te pytania zadało dwóch 50-cio latków,niemających nic wspólnego z kulturystyką....czyli wystarczyło spokojnie wytłumaczyć że to jest według Ciebie prawidłowo wykonywane wiosłowanie,i tyle a nie tryskać jakimiś tekstami

a oto dlaczego spytałem w tamtym poście.....


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 783 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43138
Śledzę, powodzenia Aksel !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679731
W Z O R EK
[
a oto dlaczego spytałem w tamtym poście.....





Zupełnie abstrah**ąc od Waszej wymiany zdań z Karolem - trzeba powiedzieć, że film, który wrzuciłeś wcale nie pokazuje optymalnej techniki wiosłowania. Brakuje tu obszerności ruchu, przez co mięśnie grzbietu pracują w zbyt małym zakresie. Ponadto brak pracy łopatką - więc i efektów nie będzie zadowalających. Atlas sfd ma niejedną wadę - ale to nie miejsce do pisania o tym.

Aksel - trzymam kciuki. Ciężary wciągają.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Jedno jest pewne-tak ćwicząc ,jak pokazano w video atlasie i z taką hantelką-nic się nie osiagnie :)

Ale wracając do sedna tematu-zostały 4 dni,by wszystko ustalić i uzgodnić.
Ruszamy dokładnie 1 lutego.

Warto byś Aksel dokonał też pomiarów antropometrycznych,i wagi ciała-zobaczymy jak wpłynie specjalistyczny trening siłowy wyciskania leżąc na te parametry.





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ha,ha,ha......i pomyśleć że wielu początkujących wzoruje się na tych filmach.
Powiem więcej ja sam właśnie tak wykonuję to ćwiczenie......ale ja nie jestem kulturystą.

Kończę tym temacie...

POWODZENIA AKSEL !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1998
Witam. Na początku życzę powodzenia w osiągnięciu celu! Sam mam plan zwiększyć siłę w WL z tym, że planuję to rozłożyć na trochę dłuższy okres. Być może dlatego, że jakoś tam poznałem swoje możliwości siłowe, i jednak dołożyć 5kg do rekordu to jest dużo. 130kg chciałem wycisnąć do końca stycznia, jednak cały poprzedni tydzień chorowałem i już teraz wiem, że raczej mi się to nie uda(aczkolwiek w przyszłym tygodniu zrobię podejście do 130kg). 150kg chciałbym osiągnąć do końca tego roku. Przy tym nie nie chciałbym zaniedbywać innych partii mięśni, (szczególnie barki, plecy, triceps). Na chwilę obecną ćwiczę zmodyfikowanym push and pull, od połowy lutego wrzucę PHAT(również zmodyfikowany ze względu na priorytety jakie chce osiągnąć), chyba że twój trening mnie zainspiruje na tyle, że może coś skopiuję ;).

Mój dziennik tutaj na luźno prowadzony mój dziennik, żeby nie robić syfu w tym temacie i nie rozpisywać się na temat treningu diet itd. pozdro i jeszcze raz powodzenia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból dolnej prawej części brzucha

Następny temat

Mistrzostwa Europy GPC Eastbourne 7-13.06.2015

WHEY premium