Miesiąc temu pisaliśmy o turbo silnym młodym trójboiście. 23- letni Larry "Wheels" Williams nieustannie zaskakuje fanów i pobija rekordy publikując filmy na Instagramie.

ZOBACZ: Larry Wheels wykonuje martwy ciąg z 347 kg!

Przysiad, martwy ciąg czy wyciskanie na ławce - Larry nie ma ograniczeń co do wykonywania tych ćwiczeń z dużym obciążeniem. W sierpniu Larry podzielił się filmem, w którym robi wyciskanie na ławce skośnej 265 kg!

Ale to nie wszystko. Wykonał także kilka powtórzeń martwego ciągu z obciążeniem 347 kg! Na ostatnim filmie opublikowanym na profilu Larry’ego można zobaczyć jak wyciska na ławce sztangę z obciążeniem 500 funtów czyli ~227 kg i to 11 razy!

Natomiast wczoraj pochwalił się 3 powtórzeniami w martwym ciągu z wagą 387,8 kg. Szalony! Wheels przygotowuje się obecnie do zawodów i maksymalnie koncentruje się na treningach, by zostać najsilniejszym kulturystą świata. Z pewnością wkrótce zobaczymy więcej. Śledźcie jego profil!

Komentarze (2)
alexus

wszystko ma swoje granice,jego też prędzej czy później się pojawią...zapewne wtedy jak coś sobie zerwie- tak to zwykle bywa

0
domosos

Poprawnym wyciskaniem tego bym nei nazwał, ciekawe ile by zrobił poprawnych powtórzeń

0