SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Kondziem : Aksel w 3 miesiące wyciska 150 kg leżąc

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103641

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
Axel ma nadal problemy z internetem-wstawiam jego zdjęcie z odbioru supli w kwietniu










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Czuje sie juz dobrze, do poniedzialku nie trenuje silowo. W poniedzialek ide do neurologa zeby zdiagnozowac przyczyne bolu, wizyte mam umowiona na godz 14 po zajeciach na AWF. Gdy po badaniu wszystko bd ok to w pon wieczorem zrobi juz lekki trening.
Wczoraj jak wrocilem ze szpitala nazajutrz byl u mnie kurier z paczka supli od sklepu SFD, wyslalem Mastiemu fotki zeby wstawil kilka z otwarcia paczki, mi na telefonie niestety bylo by ciezko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Ja zamowilem sobie Whey c6 poniewaz uwazam, ze to swietnej jakosci bialko i nada sie doskonale podczas redukcji tkanki tluszczowej, dodatkowo niezbedne aminokwasy bcaa o moim ulubionym smaku mango-melon - petarda! Oprocz tego omega3 i 2x napalm w shocie i cynk olimpu. Bialko econov3 zamowili moi koledzy z akademika za moja rada poniewaz, stosowalem je na masie i bylem zadowolony, za ta cene super sprawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
Regeneruj sie a w środę widzimy sie w trójke na zakończeniu całego programu-dokładnie sie wszystko omówi.

Taka ciekawostka ,już historyczna:

Spotkałem się wczoraj z Adamem Kornowskim-załozycielem jednej z pierwszych siłowni w Poznaniu TKKF Winogrady oraz organizatorem i promotorem wielu imprez kulturystycznych i siłowych w Poznaniu i w kraju.






Od blisko 40 lat jest też pracownikiem dydaktycznym i trenerem oraz opiekunem sekcji trójboju siłowego na UAM Poznań.

Pogadalismy o starych czasach,zwiedziłem cały obiekt sportowy UAM,wiadomo-priorytet siłownia.



Ku mojemu bardzo miłemu zaskoczeniu okazało sie,że jestem nadal na liście 10 najlepszych wyciskaczy UAM a mój wynik RAW (wyniki są podane bez podziału na raw i w koszulkach) trzyma się tam od 36 lat....

Acha-uwaga Axel-zrobiłem ten wynik majac 20 lat :)











Naprawde miła sprawa


Notabene-w ta sobote odbywają się Akademickie mistrzostwa Polski w wyciskaniu leżąc-może uda mnie się zrobić jakiś krótki reportaż,choć w sobote też mamy program z Marcinem Wlizło-trening strongmena.



Zmieniony przez - masti w dniu 2015-04-23 10:44:17

Zmieniony przez - masti w dniu 2015-04-23 10:46:40

Zmieniony przez - masti w dniu 2015-04-23 10:47:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Super, jest kawał wyniku...
Mi trochę więcej czasu zajmie dojście do takiego wyniku, ale wiadomo... nigdy nie byłem i nie będę "wyciskaczem" tylko kulturystą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jurek był kulturystą i? Miał takie wyniki w wyciskaniu
Nie popadajmy w paranoję.

Aha, przyjadę tam do Was w środę. Daj mi Jurek cynk na pw gdzie i o której zaczynacie

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2015-04-23 13:46:55

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
Też uważam, że nie ma co się szufladkować za bardzo. I z siłowego i z kulturystycznego treningu można wyciągnąć wiele korzyści, więc po co się ograniczać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728913
Byłem głównie kulturystą ale też startowałem w trójboju siłowym i w pokazach siłaczy-coś takiego jak dzis strongmen ale w wydaniu bardziej cyrkowym,do tego startowałem w lekkiej atletyce (też z sukcesami)-pchniecie kulą,rzut dyskiem,młotem,oszczepem oraz w sprintach i skokach.


Super ,że Karpik bedziesz-spotykamy się z siłowni City Zen ,ul Droga Debińska-tam trenuje też Karol Małecki.



Zmieniony przez - masti w dniu 2015-04-23 14:04:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Biorąc pod uwagę najulubieńszego idola Aksela to dziwię się, że tak się broni, że nigdy nie będzie "wyciskaczem"

Mimo, że go za specjalnie nie lubię to Małeckiemu siły nie brakuje

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
ja tez od roku trenuje pod kontem kulturystyki a ile wyciskam każdy wie :) Karpiu to może pojedziemy razem jakoś ???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból dolnej prawej części brzucha

Następny temat

Mistrzostwa Europy GPC Eastbourne 7-13.06.2015

WHEY premium