SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Kondziem : Aksel w 3 miesiące wyciska 150 kg leżąc

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103350

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1998
Zgodnie z zalecaniami @masti.
Dzisiaj odbyłem trening taki jak Aksel ostatnio. Lekkie modyfikację oczywiście wprowadzone. Na dole filmiki.

O mnie
118kg przy 185cm. Jak widać na filmach trochę tego tłuszczu jest. Najzwyczajniej ciężko mi się zmobilizować do konkretnej redukcji, aby ta sylwetka była bardziej atletyczna. Większość prób redukcji kończyła się fiaskiem i/lub 3-4kg mniej(wynik mało zadowalający. Jeśli chodzi o siłówkę też nigdy nie myślałem o zawodach. Dźwigam i trenuję dla siebie.

TRENING: Klatka + tricepsy - SIŁA.
KLATKA:
ĆWICZENIE: Wyciskanie leżąc na ławce płaskiej:
-60kg x 12powtórzeń
-80kg x 8powtórzeń
-90kg x 6powtórzeń
-100kg x 4powtórzenia
-110kg x 3powtórzenia
-115kg x 2 powtórzenia(film 1)
-120kg x 2 powtórzenia(film 2)
ĆWICZENIE: Wyciskanie skos górny
-50kg x 15 powtórzeń
-60kg x 10 powtórzeń
-70kg x 10 powtórzeń
-80kg x 8 powtórzeń
-85kg x 6 powtórzeń
-90kg x 4 powtórzeń (okropnie zmęczony już byłem, szło bardzo ciężko)
ĆWICZENIE: Rozpiętki płaska
pozwoliłem sobie wykonać na maszynie, lepiej czuję pracę mięśniowych, ciężar podaję w przybliżeniach
-24kg x 15 powtórzeń
-28kg x 12 powtórzeń
-32kg x 12 powtórzeń
-45kg x 10 powtórzeń
-56kg x 10 powtórzeń

TRICEPS:
ĆWICZENIE: Wyciskanie Francuskie podchwytem leżąc na ławce płaskiej-
po pierwszych dwóch seriach zrezygnowałem z tego ćwiczenia na rzecz wyciskania do czoła leżąc
30kg x 10 powtórzeń,
30kg x 10 powtórzeń
30kg x 10 powtórzeń
30kg x 10 powtórzeń


ĆWICZENIE: Trójkąt na wyciągu

30kg x 15 powtórzeń
37kg x 15 powtórzeń
41kg x 15 powtórzeń
45kg x 12 powtórzeń
49kg x 10 powtórzeń


ĆWICZENIE: Pompki na poręczach- ciężar ciała

4 serie p 8-10 powtórzeń, chciałbym też zaznaczyć, że przez moją wagę jest to ćwiczenie dla mnie bardzo trudne jednak wykonalna :)


Trening ogólnie dobry. Jeśli chodzi o rozpiętki i tricpes to taki wstęp tylko, żeby ogarnąć ciężar, który wiem, że na następnym treningu będzie zwiększony.

Suplementacja
Przed treningiem beta alanina,aakg, storm, bcaa, po treningu aakg, storm, węglowodany, bcaa i następnie białko.

Filmy:

class="link" target="_blank">115kg x2



class="link" target="_blank">120kgx2


Zmieniony przez - Szymen1948 w dniu 2015-02-03 21:16:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728650
Będzie jeszcze ciekawiej-Aksel -masz teraz konkurenta.
Siły mniej więcej równe ale 120 Akselowi,wg filmu lepiej troche poszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Fajnie:) ale Szymen1948 sorki technika fatalna ale to też plus :) mozna dużo dzięki temu poprawić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
To może osobny temat dla konkurenta?
Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby inni podejmowali wyzwania i przyłączali się do rywalizacji.

A teraz jeśli chodzi o Twój trening to mam jedno pytanie:
napisałeś: " TRICEPS: ĆWICZENIE: Wyciskanie Francuskie podchwytem leżąc na ławce płaskiej- po pierwszych dwóch seriach zrezygnowałem z tego ćwiczenia na rzecz wyciskania do czoła leżąc"
I pierwsze i drugie ćw to jedno i to samo, więc mógłbyś wyjaśnić o co chodzi?
POWODZENIA! .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1998
k00ndzi00
Fajnie:) ale Szymen1948 sorki technika fatalna ale to też plus :) mozna dużo dzięki temu poprawić :)


żadne sorki! Proszę mi mówić co jest źle. Staram się robić mostek, ale nie wiem z czemu nie mogę się wygiąć bardziej niż na filmie, jeśli coś jest jeszcze źle to na prawdę proszę o wszelkie sugestie tutaj jak lub/i na priv. Miło by było jakby ktoś, kto pomaga Akselowi "poprowadził" mnie online(rozumiem przez to właśnie usuwanie tego typu wad, jak ta tutaj). Troszkę wyrówna to szanse :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5053
Robi się ciekawie :). Kondzio a przy większych ciężarach Twój plan też się sprawdza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Ja sam robie takie plan w poniedziałek kończyłem 205 x 2 2 serie teraz w kolejny poniedziałek zamierzam dorzucic do 210 :) Szymen w sobote nagram coś odnosnie techniki napewno ci się przyda podstawowy bład to w złym miejscu odbijasz sztange brak ściągniecia łopatek no i mostek by się przydał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5053
Spoko dzięki może go za niedługo przetestuje na sobie bo dopadła mnie mała stagnacja a trzeba iść do przodu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1998
Aksel
To może osobny temat dla konkurenta?
Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby inni podejmowali wyzwania i przyłączali się do rywalizacji.

A teraz jeśli chodzi o Twój trening to mam jedno pytanie:
napisałeś: " TRICEPS: ĆWICZENIE: Wyciskanie Francuskie podchwytem leżąc na ławce płaskiej- po pierwszych dwóch seriach zrezygnowałem z tego ćwiczenia na rzecz wyciskania do czoła leżąc"
I pierwsze i drugie ćw to jedno i to samo, więc mógłbyś wyjaśnić o co chodzi?
POWODZENIA! .

a widzisz nie zrozumieliśmy się z tym :) myślałem, że wam chodzi o takie coś KLIK

Do tego nie czuję się konkurentem, a raczej naśladowcą :)! Niech organizatorzy decydują czy zakładać osobny temat, możemy zrobić tak, że tutaj będę wrzucał tylko jakieś szczątkowe info/filmy do oceny, a dokładną rozpiskę umieszczę w moim dzienniku KLIK

PS z moich informacji wynika, że dzisiaj odbyłeś trening pleców. Podziel się ! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Taki robie plan pod zawody teraz trenuje pod elimnacje mistrzostw świata,mistrzostwa Polski ,ligę wyciskania Łódź dodtkowo też trenuje sylwetkowo więc nie jest to typowy trening zawodników WL ale mi się sprawdza
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból dolnej prawej części brzucha

Następny temat

Mistrzostwa Europy GPC Eastbourne 7-13.06.2015

WHEY premium