SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Kondziem : Aksel w 3 miesiące wyciska 150 kg leżąc

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103340

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Jutro drugi trening klatki i tricepsów w tym tygodniu, Kondzio wyżej dał podejścia skosu dolnego, reszta ćwiczeń tak jak w poprzednich planach lekkich treningów klaty.
Czuję potężną moc, którą odczułem już przy wczorajszym treningu pleców.
Ta moc rośnie, a 29'ego kwietnia mój trzy cyfrowy rekord na klatkę będzie zaczynał się od 15'tu może uda mi się przełamać 150?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 161 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1998
Aksel
Szymen, nie rozumiem zupełnie Twojego postu.
Z tego co napisałeś wynika, że Twój wynik jest lepszy?
Nie chcę się licytować kto robi jaką robotę i ile wkłada w co pracy, ale ja na pewno nie uważam się za gorszego. Proponuję, żebyś przyjechał 29tego na ostateczny odcinek programu to się sprawdzimy na neutralnym gruncie przy jednej sztandze . I takie retoryczne pytanie na koniec, wiesz jaka jest różnica wagi między nami?


Nie wiem czemu tak to odebrałeś. od początku zaznaczyłem że życzę jak najlepiej tak jak i większość ludzi z tego forum.. chodziło mi o to że Wg jakiegoś usera wyżej odpuscilem treningi. Jak mogłem odpuścić skoro brakuje mi 5kg do założonego wyniku? nie wiem też czemu każdy post odbierasz jako atak na twoją osobę/wyniki/osiągnięcia... I dalej nigdzie nie napisałem że czuję się lepszy.

Na 29 staram się i zamiennika w pracy. Póki co nie wygląda to dobrze. Jak będę miał wolne to przyjadę. Od początku też zaznaczyłem ze nie traktuje tego jako Zawody czy konkurs. Po prostu chce dużo wyciskać i tyle.

na prawdę uważasz że waga ma znaczenie? Co mi po tym że jestem cięższy skoro podchodzę pod 1 stopień otyłości....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Może już dość tego "odbijania piłeczki" panowie. Psuje to tylko atmosferę. Po prostu róbcie swoje bez pustej pisaniny tutaj.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Dokładnie ma być dobra zabawa :) rozlicze Was na koniec osobiście :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Panowie-wszyscy to robimy dla przyjemności,bo lubimy trenować,więc szkoda dyskusji o pobocznych sprawach.

Złe emocje wyzwalają kortyzol a wtedy siła oraz masa mięśni idzie w siną dal.

Psychika też musi być nastawiona na cele a nie na dyskusje-inaczej motywacja i detminacja spadają,co mocno nas ogranicza w treningu i efektywności

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Fajna fotka Masti. Mazurenko chyba już na dobre zaatakował amerykański rynek. Ciekawe czy się tam z armwrestlingiem przebije do mediów głównego nurtu. Ten rok ma być podobno przełomowy - z tego co czytałem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728644
Tego nie czytałem.-w USA armwrestling jest bardzo popularny i jest z tego kasa dodatkowo .
Ale zdjecia dałem z myslą o tym wyciskaczu-gość szeroki jak szafa 5 drzwiowa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 144
Obserwować temat i zadawać sensowne pytania i to tyle tutaj. Kondzio zrobił dla wielu bardzo dobra robotę w tym temacie i wielu może z tego korzystać a wiedza jaka została tutaj przedstawiona na temat wyciskania sztangi leżąc jest bardzo duża. Czasem trzeba wiele lat zanim się dobrze ogranie wyciskanie leżąc :) AKSEL DASZ RADE !!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Dzisiaj drugi trening klatki w tym tygodniu na jeszcze zakwasach z poprzedniej i ogromnych zakwasach na tricepsie .
-Skos w dół
61x12
101x8
111x6
121x4
131kgx4
136kgx3
141kgx x3





później:

-rozpiętki skos górny 4x12

-wąskie wyciskanie 5s
60kg x10
90kg x8
100kg x8
110kg x6
120kg x6

-lina 4x10 z progresją

-wyprosty ramion podchwytem 4s x10

Zmieniony przez - Aksel w dniu 2015-04-10 23:57:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 66 Napisanych postów 6280 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 53732
Jak by mi Karol Malecki sztange podawal to tez bym tyle machnal

Uwaga, moje wypowiedzi zawierają dozę ironii i proszę nie brać ich na poważnie, ponieważ nie odpowiadam za krzywdy moralne.


They see me rollin...
They hatin...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból dolnej prawej części brzucha

Następny temat

Mistrzostwa Europy GPC Eastbourne 7-13.06.2015

WHEY premium