SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Kondziem : Aksel w 3 miesiące wyciska 150 kg leżąc

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103635

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Wielu forumowiczów obserwuje ten temat i trenuje wg zaleceń Kondzia-kto jeszcze ma ochotę-moze wstawić swój progres i film z próby pobicia rekordu.

Bo bardzo mało jest tematów tak dokładnie wszystko pokazujących-stąd bardzo ważne są każde wpisy,by ćwiczacy równolegle mogi z nich korzystać.

Ostatnio spotkałem właśnie takiego obserwatora i naśladowce-trenuje z kolega w piwnicy-najpierw muszą wegiel i ziemniaki odgarnać i rozłożyć sprzęt -,wyciskał przed programem ok 90 kg max-trening po 4 serie wyciskania.

Rozpoczął z kolegą trening wl wg rad Kondzia-teraz wyciska 120 kg-waga 80 kg .

Postep w niecałe 3 miesiące o 30 kg.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 2111 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140255
Dla mnie ten temat jest rowniez skarbnica wiedzy, teoria z praktyka, dowiedzialem sie sporo na temat wyciskania, chodzi szczegolnie o rozpisywanie ciezarow do maxow itp. itd.
Szkoda, ze Aksel sie wylaczyl z pisania, wiem ze uczelnia, zycie prywatne oraz czynniki losowe, ale jezeli ktos sie na cos pisze to trzeba to robic rzetelnie. Na neta mozna wejsc wszedzie i walnac wpiske itp, dla chcacego nic trudnego, sporo jest miejsc gdzie jest darmowe wi-fi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jak będzie mnie stać to przyjadę bo mnie taki wypadzik do Poznania kosztuje 200zł w dwie strony

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Co mi po wifi? Nie bede chodzil z laptopem po miescie zeby napisac relacje z treningu. Bo zwyczajnie nie mam na to czasu, na caly dzien na 6 posilkow, tylko dwa jem "w domu" czyli w akademiku. Czyli posilek pierwszy i ostatni, do konca programu bede pisal z tel bo teraz mam taka mozliwosc, poki nie zainwestuje w modem.

Zmieniony przez - Aksel w dniu 2015-04-09 10:52:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 2111 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140255
Nie trzeba chodzic po miescie z laptopem, wystarczy telefon, widze, ze kazdy inny wpis wywoluje u Ciebie przyplyw emocji. Ja sie wylaczam i bede sledzil ale bez komentarzy, kazdy ma swoje zycie, powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Aksel, zluzuj gumkę trochę Tu chodzi o zabawę, chyba o tym zapomnieli niektórzy :*

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679863
rkarpinski
Aksel, zluzuj gumkę trochę Tu chodzi o zabawę, chyba o tym zapomnieli niektórzy :*


Też mam podobne zdanie. Nie ma co się przekrzykiwać. Robisz swoje i tyle. Rozpiski treningów przecież są. Te kluczowe wrzuca przecież Kondzio.

Poza tym wszyscy rządni wiedzy mogą użyć wyszukiwarki. Był czas, że na sfd urzędowała cała czołówka wyciskaczy i trójboistów włącznie z trenerami kadry. Do tego było wiele wartościowych materiałów wrzucanych przez takich userów jak Parker, FairDo na przykład. Kopalnia wiedzy. Dziś jest Wzorek, Kondzio i masa innych zawodników z kosmicznymi wynikami i nie piszą tylko w tym jednym temacie przecież. Także może nie trzeba kopać Aksela tylko po prostu kibicować - lub nie, ale bez niepotrzebnych złośliwości.

Zmieniony przez - nightingal w dniu 2015-04-09 13:33:56

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 746
A ja się chciałem zapytać, Aksela czy też innych "jadących" według programu, ile czasu zajmuje Wam poniedziałkowy trening (klatka + triceps ciężki)?
I jeszcze jedno.. ilu z Was studiowało i ćwiczyło "rzetelnie"? :) pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Ja chce podziekować wszystkim którzy podjeli wyzwanie i trenuja według moich zaleceń trening jak widać jest bardzo wymagający i nie należy do łatwych samo osobiście tak trenuję na troche większym obciążeniu :)Dodam że próbowałem różnych metod z różnymi efektami :) Pozdrawiam Wszystkim i dajemy dalej czadu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
grizzlie
A ja się chciałem zapytać, Aksela czy też innych "jadących" według programu, ile czasu zajmuje Wam poniedziałkowy trening (klatka + triceps ciężki)?
I jeszcze jedno.. ilu z Was studiowało i ćwiczyło "rzetelnie"? :) pozdrawiam


Jak nie studia to praca. Ja szykując się do debiutów jezdzilem w delegacje na 3-4 dni, trzymałem miskę i trenowalem. Wiec nie ma wymowek. Do tego dodam ze pracuje jako informatyk i szkole ludzi. Zawałem rade w ketozie bez węgli. A znam takich co po dwóch dniach ketozy nie umieją zdania poprawnie złożyć :)

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2015-04-09 19:05:38

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból dolnej prawej części brzucha

Następny temat

Mistrzostwa Europy GPC Eastbourne 7-13.06.2015

WHEY premium