SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trenuj z Kondziem : Aksel w 3 miesiące wyciska 150 kg leżąc

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 103456

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Chyba nie wiesz jak bardzo można zwolnić fazę negatywną. Ja przez kontuzję barku boję się szybciej opuszczać. To jest dopiero wolna faza neg

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Aksel
Od siebie moge dodać tyle, że w sobotę zwracano mi uwagę, że faza negatywna wlasnie jest za wolna i dlatego moje wyciskanie traci na eksplozji mocy :p. Teraz probowalem to zmienic, moze faktycznie ze skrajnosci w skrajnosc bo teraz znowu b,szybko.


Moim zdaniem dla wyrobienia eksplozywności szybkość opuszczania była ok.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Zależy jak kto wyciska:

-zbyt szybkie opuszczanie wymusza wybijanie z klaty
-jezeli koś nie wybija-szybkie opuszczanie wymusza także szybkie hamowanie-stąd siła też jest tracona

Trzeba wypośrodkować w zależności od formy i stylu i próbować to na treningach na mniejszych ciezarach.


Wytrawni wyciskacze maja takie smój knyf-połowę ruchu,dwie trzecie- opuszczaja dość wolno a w końcowej fazie lekko przyspieszaja i zgrywają to z lekkim wybiciem z klaty(jak ktoś chce wybijać).

Bardzo płynnie i fajnie to wyglada-najczęściej jest też zaliczane.

Poczekajmy,co Kondzio powie ale te 132,5 Axel za mocno wybijasz z klaty-wg mnie oczywiście.

Na wiekszości zawodów raczej tego by nie zaliczyli.


Pewnie niedługo Kondzio zada Tobie wyciskanie z zatrzymaniem na klacie-siła pójdzie w dolnej fazie






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Wzorek - ale to chyba na razie nie na zawody tylko żeby wyrobić eksplozywność. No i duża racja z tym przyspieszeniem tylko w pewnej części powtórzenia. Tak jest najlepiej.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10041 Napisanych postów 30381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728747
Nightingal-coś chyba pokręciłeś :)

Zmieniony przez - masti w dniu 2015-03-10 09:33:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Aksel bardzo prosze o nagrywanie filmów z boku :) Według mnie sztanga była prowadzona za wysoko:)opuszczamy w najyzszym punkice :) nie odrywamy nog od podloza wrecz je w nie wbijamy :) co do szybkosci opuszczania ciężka sprawa jak za mocno odbijemy rozluznia nam sie tricepsy w górnej fazie i dupa :) wszystko tez zalezy od sprzetu sztangi czy jest miekka twarda jak pracują łożyska ja np kocham eleiko dużo osób narzeka ale ja kocham te sztangi za to nie nawidze krążków 50kg :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
masti

Wytrawni wyciskacze maja takie smój knyf-połowę ruchu,dwie trzecie- opuszczaja dość wolno a w końcowej fazie lekko przyspieszaja i zgrywają to z lekkim wybiciem z klaty(jak ktoś chce wybijać).



Napisałem, że z tym się zgadzam.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Pokręciłeś - napisałeś Wzorek

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
a.... bo czytałem jego dziennik w drugim oknie i się faktycznie zakręciłem.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Plecy:

Podciąganie na drązku przodem

4 x 10

Wiosłowanie w stylu Jana Łuki





5seri po 10 progresywnie

Mc na 80%

6 serii najwiecej 10 powt najmnije 6 progresunie

Wiosłowanie hantlem

4 serie 10,10,8,8,

Ściąganie na wyciagu na szeroko do karku

5 serii progresywnie

10,10,8,8,8,

Kaptury 5 serii

Powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból dolnej prawej części brzucha

Następny temat

Mistrzostwa Europy GPC Eastbourne 7-13.06.2015

WHEY premium