SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trained by Viking - Jesień 2024

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 84632

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Nie wiem bo dawno już nie miałem dnia wolnego od cardio :D
Powiem Ci że mi się już teraz jakoś odechciewa tego cardio jak mam wstać na nie przed 4 :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Michał pójdź w kroki :D nak***iaj po lesie itp. :D

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25533
To Winter Next redu bez cardio na testy, kroki nie są złe ale ja na przykład jak ubzdurałem sobie kroki zamiast rowerku to chodziłem czy to ulewa była czy nie bo jak już postanowiłem robić kroki to nie chciałem jeździć raz rowerem a raz robić kroków dlatego robiłem je nawet jak było - 20 stopni rano ciężko było wyjść :D dlatego chyba zainwestuje w bieżnie i na Next redu zobaczę jak to wyjdzie na krokach z ciekawości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Stepsy mówicie :D to już chyba nie jest modne :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 25533
Nie patrze na to co w modzie bo ktoś tak robi :d Ale cardio lubię na rowerku kręcić tak czy siak cały rok poniżej 40minut nie schodziłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
Kroki wg mnie fajna sprawa jeśli, mamy na sobie w ch** mięsa, bo wtedy przepał kalorii jest(o ile ciągniemy nogi za noga.
Bo jak mamy Grażynkę co wazy 50kg i ona stwierdzi ze bedzie klepać kroki zamiast cardio to wg mnie bedzie średnia opcją.

Swojego czasu Dawid u nas w PL poszedł w tą stronę i nie uważam aby źle na tym wyszedł, wręcz przeciwnie. Pomijając ludzi którzy cisnęli bekę z tego ora ringa dla zasady(wg mnie naprawdę fajny gadżet tylko troche cena zbyt wysoka jeśli patrzymy przez pryzmat osoby pracującej na etacie, bo 2/3 czy cała wypłata na taki bajer to wg mnie abstrakcja).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2511 Napisanych postów 2358 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 77161
12.05 Nogi:
1. Singleleg Legcurl:
75x10,10,10,10,9
2. Reverse Banded Hacksquat:
220x6,6 180x13
3. Safebar squat:
155x11,12,12
4.
A) Legpress:
220x15,15,15
B) Wyprosty:
70x3xmax
5. Seated Legcurl(2):
150x15,15,11
6. Przywodzenie:
115x15,13,12

Przejście na 2 ciężkie było strzałem w 10 ^^
Dzisiaj Hc, pózniej fotki pre i post workout.

1. Pre; wpi, mąka ryżowa, banana (smak salted carmel)
2. Kura, kopyta, mąka ryżowa, banan, jagody





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
No tak, zgadzam sie. Kroki mogą byc spoko ale trzeba mieć mięsa na sobie i tak jak piszesz intensywnie lecieć a nie taki spacerkowy tryb.
A co do gadżetów to myślę że ludzie za dużo na nie patrzą a za mało robią... nawet popatrz na grupach jak ludzie piszą ze przepalili xx kcal i tyle samo teraz mogą w siebie załadować bo tyle spalili.
Ja zadnych takich bajerów nigdy nie mialem, mój rowerek to zlom od ktorego boli dupa i bez zadnych liczników nawet tętna nie znam na jakim krece i jakos zawsze formę zrobiłem więc moje zdanie jest takie ze za dużo teraz p****** a za mało roboty ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
jw zgadzam się

Można zrobić formę bez cardio, można IFYM itp.
Tylko gdzie tu cała praca, przyjemność z dyscypliny itp. Trzeba po prostu to lubić ?

Z resztą ja wolę więcej zjeść + cardio niż mniej cardio i mniej jeść i raczej tak ma większość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3139
A co to znaczy iść szybko czy wolno? Wciąż panuje niezrozumiałe dla mnie przekonanie, że jak się szybko biegnie, to się spali więcej na tym samym dystansie niż jak wolno będzie człapać :d ilość mięsa też jakoś specjalnie przez sama swoją obecność nie wpływa na ilość spalonych kalorii choć na pewno ma znaczenie. Jeśli pokonujemy ten sam dystans to nie ważne, czy wolno czy szybko, różnica będzie polegać na czasie trwania wysiłku, bo im niższe tętno tym wolniej idziemy i tym dłużej idziemy. Sama masa ciała wpłynąć istotnie wpływa na przepal kalorii, nawet ta tłusta, bo trzeba więcej dźwigać, a różnica między mięsem a smalcem nie jest szczególnie duża w tym kontekście. Dlatego kroki, gdzie niektórzy twierdzą, że na nich nie działają, są tak samo skutecznym narzędziem jak wszytsko inne o ile rozumiemy co robimy i jaka jest pojemność naszej pracy. Bo 2h marszu tj jakieś 15k kroków może spalić tyle samo co 1h mocniejszego rowerka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UWAGA - ZMIANA UZYSKANIA CEN HURTOWYCH DLA ZAWODNIKÓW

Następny temat

Bartek - Powrót na scene 2021

WHEY premium