SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125563

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
z drugiej strony to jest ciezki biznes - ukladanie treningu i diety, tak pacze na mojego trenera i nie wiem gdzie zaczyna sie biznes, a gdzie jego faszyzm na szczescie jestem naturalnie cyniczna, wiec jak cos mi wciska to tylko to co ja chce ale trudno to oddzielic, bo jest zawsze potrzeba zarobienia pieniedzy

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
inne pytanie powinno Izo byc- jak stracil BF to na czym sie zapasl jak taki "mondry" i je swoje suple i jagody z miesem

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
ano ano... trzeba wciaz trzymac forme by byc reklama swoich teorii
własnei wsuwam fermentowane morele, fajne to nawet takie orzezwiajace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
jakby tak zlapali go z paczka wafelkow albo platkow kukurydzianych to by biznes stratny byl

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
On pewnie wysyla asystenta po takie specyjaly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
a pozniej je w szafie, juz w domu, wypiske robie, ja to mam z ta waga, do gory i na dol

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
ja to z wagą stoję od pół roku dobrze, że chociaż coś ze spada

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Tilapia pożarta, burak pieczony również, miska czysta - kuchnia zamknięta :P Teraz tylko spać i nie buszować po kuchni...kurde myślałam że na DNT ssania nie będzie, a tu było! Mniejsze niż w DT, ale jednak. Co za czas. A widzieliście w biedronie cheddara? Uwielbiam!

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja w DNT mam większe ssanie niż w DT. W DT to przynajmniej jak się wymęczę to mi jelita się do góry nogami wywalą i przez pewien czas szczególnie po bieganiu wchodzi tylko woda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Mnie regularnie lekko mdli zaraz po zejściu do szatni :> Ale wyciągam mojego magicznego szejka i jest dobrze :P W DNT mam o jeden posiłek mniej więc są te posiłki bardziej treściwe, no i później wstaję więc jakoś to się trzyma w całośc. A jednak dziś ssało :>

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium