SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125649

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
z czegos mase trzeba bedzie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 215 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66295
wrong a jakby tak ja przypadkiem ze schodow zepchnac

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
dlatego Anister mialam koszmarne 3 miechy, bo sie miotalam w bezsilnosci, ktos mi swinstwo robil a ja nie moglam rozwiazac sprawy po swojemu, ale matka mi powiedziala cierpliwosci generalnie krzyzyk jej na droge, ja sie ciesze,ze koniec mojej pracy z Julianem, bo mam przez niego opone kortyzolowa

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Tylko od myśliwych nie wolno nic brać bo to sk***ensony są. Dadzą marne pół dzika, a potem jak reszta dzików opyerdoli pół zasiewu na zero to nie chcą płacić odszkodowań bo gdzieś tam kiedyś dali kiełbasy za 150 zł. No nic, przeżyje, ojciec koleżanki jest nadleśniczym i prezesem koła oddalonego o 80km od mojej wsi więc tam się będę zaopatrywać w dzikie mięsa Kocham wiochę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A do tego własne kartofelki na działce i winogronka - będę pędzić napoje jak szalona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Podrzuć czasem jakiej kiełby z dzika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 215 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66295
ja bym nie mogl na wiosce mieszkac nie wyobrazam soebie zycia na zadupiu :)

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Mieszkasz w najwiekszej w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 215 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66295
bo wiocha tu sie zjezdza i udaje ze z Warszawy :)



Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Właśnie
Na wsi jest święty spokój i dostęp do dobrego żarcia, a jak mi się zachce miasta to otwieram cichaczem bramkę dla służb ratowniczych, wpadam na ekspresową 25 min i jestem w Szczecinie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium