SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125614

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816




Tylko palec i parówka działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
No kuźwa. Na następnych zakupach zaopatruję sie w owoce i noszę w plecaku na siłownię żeby sobie w drodze powrotnej zaaplikować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
normalnie. Po porzadnym treningu jak wciagalem duzego banana to sluzyl mi on tylko do opanowania drgawek _
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jak sobie przed bieganiem strzelę owocka to potem leci mi się że hej
Nie wiem czy to dziwne, ale kurde, po siłce tylko po przerwie 1-2 tyg mam uczucie wykończenia, a tak regularnie 3x w tyg jak chodzę to ni huhu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Mnie się chce cukru najbardziej jak mam kaca - co jest zrozumiałe i wtedy zamiast cukru jem boczek, który smażę na maśle i jak mi zostanie pełna patelnia tłuszczu to wrzucam w to cukinię albo bakłażana w plastrach żeby cały ten tłuszcz wciągnęła, dorzucam do tego dwa jajca i zjadam to wszystko, co na talerzu zostanie to jeszcze chlebkiem z serem wycieram No i oczywiście sól. Potem idę znowu spać i po południu jestem już zdrowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Dobra, już wciągam klopsiki kaszano-mięsne, może mój mózg się opanuje jakoś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam jutro fasolkę z bułka tartą, masłem i czosnkiem z jajcem sadzonym a na weekend gołąbki mrrr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
a ja mam roladki z królika, nadziewane pieczarkami, cebulką, serem takim fińskim i serkiem mascarpone, roladki zawinięte są w boczuś dla dodatkowego efektu I nie mam na nie miejsca w misce już, więc są na jutro
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium