SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125615

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
W każdym normalnym kraju już by siedział od m.in pół roku. Niech ktoś mi powie, że Polska nie jest krajem wyznaniowym...


Może coś weselszego



Naoglądałam się na YT wczoraj Gordona Ramseya jak robi comber jagnięcy nadziewany pieczarkami, szpinakiem i serem mascarpone i spać w nocy nie mogłam Ja pragnę tego combra bardziej niż czegokolwiek innego


Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-07-19 09:03:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
kitttie, lepiej już nie mów o jedzeniu ;) - to jest normalnie jakaś ssawa - śniadanie o 6.40 a o 8.00 jestem już w pracy głodna. Może jakoś do 10 wytrzymam :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
w dupie mam jedzenie. Urządzę strajk głodowy dopóty dopóki nie dostanę tego combra. Tyle masła w nim było...o mój boże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Bardzo utrudniony. Comber widziałam tylko raz. W sklepie można dostać mrożone filety z polędwicy, udziec, łopatkę...ale o comberek trudno, a jak już jest to jest pocięty na kotlety Ale dzisiaj mam pragnienie na jakiś fancy obiad, to może chociaż kurczaka znajdę w całości i se go ponadziewam czymś Choć znając życie jak wrócę z pracy to raczej nie będzie mi się chciało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
youlca, na jagniecine zapraszam do szkocji, nawet w drodze do pracy stoja takie na lace, zrom trawe i kusza mieskiem btw podobno od czasu kryzysu kilka lat temu wzrosla liczba owiec ginacych z pastwisk (to nie ja-nie mamy takiej duzej zamrazarki )

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, to to:

?

Zrebie se na regeneracje, bo chce nie liczyc choc ze 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
U mnie ten filmik wywołuje podniecenie prawie, że seksualne jeśli nie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
o kurcze :D w Polsce trzeba by chyba pół wypłaty na taką jagnięcinę przeznaczyć ) ale smakowite na pewno!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium