SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125616

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Ale dlaczego tego cellu bylo mniej np z 40 lat temu? Ogladalam jakis dokument kiedys o boomie turystycznym w latach 70. i tam pokazywali zwykle babki na plazy wtedy - wszystkie wygladalo 10x lepiej niz teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
Bunia77 żarcie? Antytabsy też tyle nie szprycowali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Te dziewczyny naprawde byly zgrabne! Nie mialy zwisow ani nic, nawet misni mialy wiecej niz teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
wszystko zmierza właśnie w takim kierunku jak widać, może za kilka lat cellu będzie na topie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
to wtedy będę super duper śliczna jak cellu będzie modne :P

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
omg, u mnie w pracy z tego ryli z miesiąc czasu :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
jakość żywności, kiedyś kobiety nawet mając dupę jak fadroma nie miały cellu
mnie dzięki niebiosom ten problem nie dotyczy, albo mam i nie widzę, a skoro nie widzę i mi z tym dobrze, to nie będę szukać

Zmieniony przez - kitttie w dniu 2012-07-18 15:37:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2378
mnie zawsze intrygowało dlaczego grube laski noszą miniówki i raz nie wytrzymałam i taką zagadałam, a ona na to że im krótsze rzeczy, to nogi się wydają szczuplejsze...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium