SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125587

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no to zalezy co przez wychowanie sie rozumie, w moim rodzinnym miescie domy dziecka nie maja zbyt dobrej reputacji

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 215 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66295
wrong mowila ze jak splodze z nia sportowca to nie bedzie chciala alimentow

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
no i najgorsze było by to że gdyby nie fakt ze ona ma własną działalność i nie wykazuje dochodów to pewni by mu musiała płacić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
a tak to dostał rente jako alkocholik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 215 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66295
kurde i to jest plan na zyie Ale jak mozna przyznac alimenty typowi co zostawil dziecko ? to chyba jakas paranoja ze w ogole mogl sie starac

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
No koniec gdybania o dzieciach, tak się zaczytałam, że teraz to już sobie wołowiny nie pomielę na obiad bo mi się maszynki nie chce wyciągać i myć potem Łososia wrzucę do piekarnika i pure z brokuła z masłem zrobię Tymczasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
heh, dawno temu moja mam dawała cicuhy po mnie i zabawki do domu dziecka no i oczwiscie wpadł jej do glowy pomysl ze adoptuje jakies dzieckoskoro tam tyle "niepotrzebnych" i si eokazało ze wszytskie tam miały rodziców

Katlak panstwo sie troszczy o chorych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Bo systemy opieki społecznej są chore z samego załozenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
krzyys88
kurde i to jest plan na zyie Ale jak mozna przyznac alimenty typowi co zostawil dziecko ? to chyba jakas paranoja ze w ogole mogl sie starac


można ostatnio na dziewczyne która ojciec zostawił miał wyrok za znęcanie się nad nią nałozyli kosztu jego utrzymania w osrodku pomocy społecznej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 215 Napisanych postów 10097 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66295
najlepszy motyw byl gdzeis w polsce zabrali dzieciaka rodzinie babka na rencie bo chora koles po amputacji nog i serio nie mogli pracowac to zamiast pomoc to dzieciaka zabrali. a koszt utrzymania dziecka w osrodku wiekszy niz oni by dostali zeby przezyc.

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium