SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125590

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
tos nie zazyla ja chce tluszcz tylko Moge se dodac arbitralnie do tluszczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
no to bedziemy trzymac kciuki bez dzieci rozumiem?

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
aNISTER, PRZECA JADA NA WAKACJE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Sorki, Caps mi sie wlaczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no pewnie ze bez, oni marudza jak maja przejsc kilometr
tłuszczem sie dobija kalorie , czyms trzeba ale proponuje nie przekraczac na stale 100g tłuszczu dziennie, sporadycznie ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
To cool, bo ja mam cholerna ochote na golonki jagniece - to bedzie taki moj reward za to, ze sie ciastkami nie obzarlam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Dobra ta ksiazka? ten Schwarzbein Principle? Warto to przeczytac? Taubesa przeczytalam, wiec nie wiem czy to nie to samo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Bunia, z dziecmi na wakacje tyz mozna, tylko sie bardziej czlowiek meczy

Obli, prywata jak moge? jakies zmiany u mnie? bo juz dlugo tak samo mam (wiem ze przed badaniem choresterolu mam strict diet)

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
wakacje sa zeby sie nei meczyc Ja nawet sprawdzam czy hotele sa child-friendly i jak sa to bookuje inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
mam 100-120 BT i do 70ww (tylko ze straczkow)

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium