SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125613

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
przypominam ze ja lubie dzieci, nie mam swoich wiec lubie rodzinne, i znajome, ale nie wszystkie da sie lubic i sie nie zmuszam

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Neysha babcie nie maja wyjścia, ty masz
anister no pewnie, czekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Ja na weselu kuzyna się zakochałam w 2-letnim szkrabie, śliczna dziewczynka, przytulaśna, chodziła za mną "siosia, siosia" (ciocia) "Bajoni, bajonik" Uroczy króliczek, a mama zmordowana na śmierć zadowolona że się ciocia zajęła dzieckiem :D Ciekawe czemu taka zmęczona :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
A wracajac do pierwszego pytania o dzieci nie zawsze da się zapanowac nad przyrostem wagi, mnie się nie udało. O ile pierwsza połowa ciąży szła świetnie, nawet mięśnie rosły przy byle jakich treningach siłowych to od 26 tc. co tydzień przybywał mi kilogram a jadłam coraz mniej bo młoda się wpychała na żoładek skończyłam mając 23,5 kg w +

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1744
:) witam

" Ci którzy są słabi czekają na szanse, silni zaś sami je tworzą!"
Og Mandino

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ja od niemowlaków nawiewałam, ale przed swoim nie mogłam gdy połozna sobei poszla a my z mezem zostalismy sami z dzieckiem nei majac pojęcia co dalej robic

Ja tez uwazam ze z ciaza to jakas lipa z tymi max11kg, kurcze ja puchlam w oczach mialam za kazdym razem +20kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Mnie najbardziej przerażają te boczki i tkanka tłuszczowa która (jak utrzymują wszystkie ciężarne) bierze się z nikąd bo one przecież tak zdrowo jedzą. Toż to szok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
moja sis miala +26kg przy 164cm, sladu po niej nie widac

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obli, ja wyjście mam, wiem, ale czemu babcie nie mają? Wg mnie bycie 70 latką to nie jest powód, aby spędzać więcej życia w Kościele niż w domu

Co do dzieci - ja też nie mam. I nie lubię Wkurzają mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Neysza, babcie nie mialy, a teraz to z przyzwyczajenia, bo byla presja otoczenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium