SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125562

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
wiesz, ja też tak myślałam. Że każdy wmawia sobie jakie to wszystko pitu pitu piękne, a zazdrości wolności :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
youlca
monik, masz rację tzn. nie naciska właśnie, ale jakoś tak boję się, że potem już się nie zdecyduję.


Wow, masz taką samą sytuację jak ja Mój też nie naciska, i nawet jakoś specjalnie nie chce. Ile masz lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1861 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 28814
Youlca dzięki, kupię i zasypię.

a co do dzieci...ja osobiście mam poważne parcie na potomka (bez wzajemności ze strony partnera), ale rozumiem, że można nie chcieć. Zdecydowanie wygodniej się żyje bez dzieci. No ale...natura swoimi prawami się rządzi. Bez faceta też byłoby wygodniej, a jakoś ciężko się obejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
No ja trochę mniej, ale mój mąż w Twoim wieku dokładnie. Widzisz, okazuje się, że coraz więcej ludzi dookoła nas myśli podobnie. Patrz na różne fora BZW itp...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
z dziećmi to jest rosyjska ruletka niektórzy bardzo chcą a jak się już pojawiają to są nieszczęsliwi i mają wrazenie udupienia inni nie chca a jak się pojawią to jest to dla nich super sprawa. Dla mnie dziecko to odrębny człowiek z którym trzeba się nauczyć dogadać natomiast wielu ludzi traktuje dzieci jako cos co się posiada na wyłączność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 214 Napisanych postów 10096 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66289
dzieci boze po co to komu ja sie dziwie ze mnie do adopcji nie oddali

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
noo teraz i tak wiekszość późno się decyduje. Mój mąż ma 35 i jeszcze nie naciska :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
katlak, tez bym chciala wpadki, ale dwa lata i sie nie udalo bez cisnienia, ale bym sie ucieszyla

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Jakoś tak na logikę jak ktoś się waha, znaczy nie wie czy chce czy nic chce to wypada, że lepiej nie mieć. Bo decydując się na dziecko ma się o wiele więcej do stracenia niż pozostając bezdzietnym.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium