SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125617

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
aha, no to fajnie. Szkoda, że tutaj nie ma takich zajęć :D widzisz, takie baby są. Kiedyś chodziłam na "siłownię" a la fitness dla kobiet, to byłam przerażona podejściem do ćwiczeń. Czyli wszędzie znajdą się takie mimozy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
U mnie wczoraj jedna robiła wyciskanie na barki 2 kg sztangielkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ale to wiesz, podejrzewam że po kilku tygodniach, miesiącach to większość z nich i tak odpadnie - bo naoglądały się w necie jak to ładnie i prosto wszystko wygląda i myślą, że za góra pół roku też tak zrobią a nawet lepiej - tylko do głowy im nie przychodzi, że na to trzeba naprawdę ciężko pracować. Mam panią taką ok 40tki, byłą baletnicę i po niej od razu widać, że nawykła jest do sumiennej pracy, ćwiczy sobie w domu to co było na zajęciach i co się da bez rury i idzie jej o niebo lepiej i szybciej niż tym wściekłym gówniarom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
natasza__ Redakcja SFD Moderator
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2809 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31546
hejka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
balet wymaga determinacji, wogóle sport wymaga więc nie ma co tutaj mówić. Ja kiedyś też myślałam, że ciach i będą efekty - ale baaardzo powoli to wszystko idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
a wczoraj wyszłam z płaczem praktycznie z siłowni... coś albo PMS mi odwala, albo jakiś spadek formy miałam. Małż drze się na mnie, że nie sumiennie wykonuję ćwiczenia! No a ja tam po omacku i wydaje mi się, że jakąś lipę odstawiam, więc przymierzam się do założenia DT w końcu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
balet i gimnastyka artystyczna zawodowo to jest życie w ciągłym bólu. Znam kilka baletnic i dwie gimnastyczki z Białorusi, a na wschodzie to wiadomo, że to jest dyscyplina narodowa, ale takie treningi i intensywność ich jak mi dziewczyny opowiadały to horror - z życia trzeba całkowicie zrezygnować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
Kittie, a w jakim miescie Ty prowadzisz te zajecia, bo Ty w PL teraz jestes, prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1386 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118704
eee no to lipa
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium