SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125618

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
anister to jestesmy dwie, jak byłam dziecieciem to w rodzinie wszyscy zdążyli powymierać co mieli, później byl dlugo dlugo dobry okres, a teraz jak zmarła i babcia i dziadek to pojechac do Polski nei mogłam wiec mi sie upiekło ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja widziałam wypadek, w którym rowerzysta po dekapitacji przez rozpędzonego tira miał nieuszkodzony rdzeń i ruszał kończynami. Ale to był hard. Gapiłam się jak zahipnotyzowana potem mi się przykre rzeczy w nocy śniły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
moim dalszej czesci sie udalo jak jestem w uk wiec nie lecialam bo to nikt bliski a jak dziadek to matka chciala mnie tam wypchnac 'zeby sie pozegnac' a ojciec stwierdzil 'daj dzieciakowi spokoj' mialam 16 lat no i tyle

Saida, wierze ze idzie, ale bez takich 'okazji' oswajania nie bedzie

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
kittie, hardcore..

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
kiettei gdzie ty chadzasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
To w Wolinie było, wracałam z rodzicami z daczy. Pamiętam, że matka nie wytrzymała napięcia i obrzygała ojca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Kitttie, zawiesilam sie miedzy kurczakiem, ktorego spozywam i Twoja historia

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Czesc Mam dziś dobry humor po treningu...

Moja mama urodziła mnie po 40, więc wszystkie moje ciotki i wujkowie są starsi. Więc jak się u mnie zacznie.. to pewnie po kolei Mojej mamy i tak już nie ma

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Kurczakom jak się dobrze głowę obetnie to też biegają po podwórku jeszcze trochę - zdekapitowane
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium