SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125658

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obli, ale Kościół nie mówi raczej, że sex=grzech, bo bez tego nie da się mieć dzieci, a skoro w Biblii pisze "idźcie i rozmnażajcie się" to co za różnica, czy ktoś po tym zrobi dziecko czy nie? W Biblii nie pisze, że nie wolno tego robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
No i jak mówi Obli, na jak długą metę jesteś w stanie tłumić i wypierać podstawowy instynkt jakim jest instynkt seksualny? To powoduje konflikt wewnętrzny i poczucie winy w katolikach i o to chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
A moim zdaniem w Polsce bedzie to samo za pare lat, dlatego wlasnie teraz jest taki atak ze strony Kosciola na normalnych ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jak to nei mówi? a czym jest seks dla Koscioła złem koniecznym b miec dzieci wynika przeciez tylko z tego ze zostaliśmy wygnani z raju, czyli jest efektem grzechu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
i seks ma sluzyc prokreacji a nie przyjemnosci, pamietajcie o tym

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Neysha
Obli, ale Kościół nie mówi raczej, że sex=grzech, bo bez tego nie da się mieć dzieci, a skoro w Biblii pisze "idźcie i rozmnażajcie się" to co za różnica, czy ktoś po tym zrobi dziecko czy nie? W Biblii nie pisze, że nie wolno tego robić


Seks w celu prokreacji nie jest grzechem i tylko taki. Cała reszta to grzech. Wejdź sobie na fora dla katolickich małżeństw i obczaj jakie ludzie mają problemy i nie radzą sobie z poczuciem winy bo mąż "przypadkiem" wytrysnął nie tam gdzie trzeba i już grzech
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Monik, o curvva! Zartujesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szczerze mówiąc to ja nie wiem, gdzie jest napisane, że coś wg Biblii jest złem koniecznym, nie znam Pisma od deski do deski, ale wydaje mi się, że same idee kościoła wykluczają akceptacje jakiegokolwiek zła
Monik, w takim razie kogo krzywdzi para która się seksuje nie w celu prokreacyjnym? Bo grzech = zło = krzywdzenie drugiego człowieka

Skomplikowane to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Dzięki Bogu udało się w moim małżeństwie pożegnać z prezerwatywą. Okres wstrzemięźliwości okazał się jednak bardzo trudny dla mojego męża (ból jader, zły humor, unikanie przytulania wieczorem). Było to dla mnie o tyle trudne, że zgodziłam się na seks oralny w okresie wstrzemięźliwości.
Wiem, że to grzech ale nie mam odwagi, żeby prosić męża o to by jednak zrezygnował w tych dniach z tego rozwiązania. Grzechu nie chcę popełniać, ale nie widzę rozwiązania i popełniam znów ten grzech. Czuje się brudna.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium