SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125655

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
massmarols
spokojna głowa, jak idę na zakupy to z jedną siatką nie wracam, starczy


no dobra, to sie dogadamy

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
dziewczyny, ja mam wozek jak stare babcie na kolkach... Kto mnie przebije Dzisiaj wyszlam tylko po 3 rzeczy a wrocilam z wypchanym po gore, az klapa odstawala

Zmieniony przez - Bunia77 w dniu 2012-07-14 15:28:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wzięłam chłopa, przeca sama tego dzwigać nie będę

anister: wiedziałam, że to Cię przekona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
mass

ja na zakupy tylko samochodem, az wstyd

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jaki tam wstyd, po prostu dbasz o kręgosłup K
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
K jak chce to albo jedziemy razem, albo idzie na pieszo bo ja zapomne ze lodowka pusta nie zrobil prawka jak bylo trzeba-to robi dopiero teraz , jesuuu, ta od kolan nadal jest aktywna, ile trzeba glupiej babie gadac?

Zmieniony przez - anister w dniu 2012-07-14 15:36:14

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
ale z dupy mi idzie, myle sie w zmiennych co 5 minut...nie moge doczekac sie, az bedzie platne od godziny to wtedy moge pisac 15h nawet

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
he he internet i praca nie współgrają A my z mezem pierwszy raz wstawiliśmy samochód do garazu i ha ha ha okazało sie ze ledwo ledwo tzn trzeba przytulic maske do sciany by kuper wszedł i dało sie zamknąc, słowem graz ma 4,8 długości a samochów 4,79
o zesz i najgorsze ze nie da sie powalczyć bo nie ma norm długości garazu i "wiedziały gały co brały tylko cholera ja nie znam długości samochodów na pamieć.. teraz przy zakupie nowego trzeba uwazac by nie był za długi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
to niezły karawan macie ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Autobus
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium