SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125558

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Obli, jak jesteś to Cię wykorzystam i spytam: jak Ty po porodzie wracałaś do formy? Ćwiczyłaś w domu czy na siłce? I miałaś kogoś kto zajął się dzieckiem na te 2 godziny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
To idz do apteki i wystawiaj noge na slonce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 213 Napisanych postów 10095 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66283
a woda czy cus utleniona ew spirytus??

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Monik.. nie wiem normlanie z córka latałam po dwie godziny dziennie przez prawie rok, tylko dwa dni nie wyszłam na spacer, z synem było gorzej bo córka chciała w piaskownicy siedzic,
a ja cwiczyłam i cwicze w domu, sztanga w szafie stojak na balkonie

Krzys to dorazne a jodyna penetruje w głab to dobry sposób w dodatku dobrze wczesniej powyciskac i pooczyszcac to co sie babrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
obliques
Krzys - jodyna

Mam sasiadów ona z 6 dzieckiem w drodze, dobra porzadna rodzina tylko z hoplem na punkcie religii i własciwie co moga, biednieja cały czas bo pensja jest jedna, mieszkanie coraz ciasniejsze, to oni by potrzeboali duzego domu a tymczasem maja go ludzi ektorzy go nie potrzebuja bo pracuja non stop dzieci nei maja i własciwi ew domu tylko nocuja, jak juz


bo kurcze przy 6 dzieci ciężko mieć kasę. Dla mnie ból był straszny jak musiałam do pracy wracać i młody do złobka szedł ale co zrobić jeść coś trzeba. Nie mówię o sytuacjach gdzie np miał integracje snsoryczna i terapie odruchów i 120 tygodniowo na to szło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Nooo ekonomia, albo wychowanie... nie ma dobrego wyboru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 213 Napisanych postów 10095 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66283
ew mozna zrobic i uciec

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
i pojawić się jak tatus mojej kolezanki z pozwem o alimenty bo przeciez jej ojcem jest nic że go od 30 lat nie widziała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
państwo wychowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
fajny tatuś,
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium