SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125584

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
dzień dobry
Poranny trening dobry jest narobiłyście mi ochotę na kawę, idę wiec robić

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
widziałam wczoraj juz odpusciłam zażywanie czegokolwiek i tylko piłam melise z kozłkiem żeby noc przespać teraz jeszcze łeb obolały ale wiem że koło 12 będzie już git - u mnie tak zawsze jest
A górki uwielbiam jak tylko mam chwile i pogoda jest to pobudka 6 rano i kierunek zakopane
E tam treningi poranne fajne są mało ludzi jedynym minusem ze po siłowych koło 18 po południu mam zjazd taka jestem zmęczona i śpiąca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Ja właśnie nei mogę się doczekać kontraktu w jeleniej górze, jak mi się zachce to będę mieć górki latem nawte po pracy można sobie wleźć na śneiżkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
kurcze ale fajnie będziesz miała ja narazie ambitnie planuje orlą perć zaliczyć w tym roku ale co z tego wyjdzie zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
ja uwielbiam gory i widoki, ale lekkie wziesienie i zaczynam sapac jak parowoz i zwalniam, a po plaskim i z gorki to nie ma lepszego towarzysza i zawsze tak mialam heh

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Poczekaj w przyszlym roku bedziesz naginala, bo sie kondycja poptrawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Dokładnie to jak z bieganiem , Ci co neicierpią biegania po prostu kondycji nie mają, tzn nei ogólnie kondycji a biegać nei umieją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
moze, choc nie wiem bo od kiedy pamietam tak mialam, nawet jako dzieciak

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
To ja Ale nie wiem czy chce umiec biegac... To takie meczace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
bieganie jest super! biegalam w ub roku jak chcialam sie zaczac wiecej ruszac i nic lepszego po ilus godzinach roboty przed kompem nie ma!

The best way to predict your future is to create it.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium