SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125589

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Oooo Dzięki Żyrafko, mam owsiane, mam żytnie, może nawet pomieszam sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja się od dwóch dni zbieram iść pobiegać i nie mogę Dziś już miałam się wybrać o 7, ale przed chwilą wstałam z łóżka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
A do tego takie g**** 60 gr kosztuje 2,5 e. To już jak miała bym to jeść to bym wolała olać wszystko i zjeść snickersa albo innego milky waya
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
kittie jak ja ostatnio spróbowałam loda z automatu.. to myślałam, że się porzygam... chemią waliło na kilometr...

Fakt, że nigdy nie lubiłam takich lodów, zawsze wolałam te gałkowe.

Zmieniony przez - Dotkazoz w dniu 2012-07-19 13:30:52

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Neysha nawet nie przypominaj. Ja nie biegałam w terenie od tygodnia. Jedynie w ramach aero po treningu na bieżni. Trzeba zebrać d&pe w troki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Mogą też być mielone orzeczy, sezam, siemię lniane, wiórki kokosowe

Żyrafka, a dziękuję Wiesz, regeneracja rządzi się swoimi prawami Ale podejrzewam, że i tak nie dojadam

Neysha, wrzucę później do tematu z przepisami, dzięki regeneracji przepisów się uzbierało sporo, bo wypróbowuję kilka różnych, na które miałam ochotę podczas rzeźby Przedwczoraj zrobiłam makaron w sosie serowo-orzechowym i też było niebo w gębie A wczoraj carbonarę, ale przepis już jest Jutro jakieś muffiny na śniadanie będę kołować

Patrzecie, co na Onecie znalazłam http://gotowanie.onet.pl/galerie/sodycze-spalajace-kalorie,460.html 

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
chce rower stacjonarnty nabyć ale same sa z 13-kilowym kołem zamachowym...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz to już na pewno nie pójdę, bo nie dość , że w południe nigdy nie biegam, to jeszcze po zjedzeniu dwóch śniadań w jednym bym je zaraz zwróciła Spróbuję pod wieczór, choć wtedy siły nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
Kurcze, przecież ja nawet sezam mam Dzięki za przypomnienie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium