SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 126233

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
A jakie to sa 'idealne'?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja w krótkich spodenkach to chodzę tylko po domu, a i to rzadko :> ale może kiedyś...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
chyba muszę przyjrzeć się swojej garderobie poważnie )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Ruda, ja nie mam idealnych, i wieki mi zajmie ich odchudzenie bo po pol roku jeszcze pewnie z poltorej a ktorkich szukam. Ehh. nieosiagaln ideal pieknych ud

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja chcę strognowa, ale co to za strogonow bez kiszonych ogórków a skąd ja wezmę ogórki kiszone tutaj jest mi smutno, chcę ogórka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Saida ma idealne. Gładziutkie i umięśnione

A tak na poważnie, to zawsze miałam cellu, teraz już prawie nie ma, i opory mi zostały z przeszłości.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja mam cellu od piguł na pewno, bo kiedyś odstawiłam na 3mce i se poszedł bez żadnych zabiegów :> i wrócił razem z tabsami....

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Musze oblukac saidy

Chyba nie bedzie nigdy przyzwolenia spolecznego zebym nosila szorty, bo do Saidy lata swietlne

Kittie, zakis sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 258 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6165
cellu mają nawet sportsmenki, które pro są - więc może ma to związek z genetyką, ale pewnie z hormonami tyż. Ja swoich udek nie akceptuję, ale toleruję i mnie rozwaliły hormony :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2378
ja tam chodzę w sukienkach, bo teraz takie spodenki szyją, że jak w udach opinają to na brzuchu wiszą
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium