SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125639

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
4nn
Ja tak miałam po pigułach anty


ja ogólnie dość drastycznie reagowałam na tabletki anty puchnięcie, biust 3 rozmiary większy, noo i migreny regularne jak w zegarku miesiąc w miesiąc po 3 dni że nie wspomnę o zupełnym braku zainteresowaniem seksem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
kittie

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
O kurcze, a mnie na moich pigułkach ładnie woda schodzi. Po przerwie 7-dniowej to ewidentnie pierwszego dnia więcej wysikuję więc to co piszą o Yasmin to chyba prawda, a przynajmniej dla mnie ładnie się sprawdzają i wręcz spuszczaja ze mnie wodę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Diagnoza trafna i leczenie skuteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
katlak
że nie wspomnę o zupełnym braku zainteresowaniem seksem


Dlatego się nazywają antykoncepcyjne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Na mnie też dobrze działały przez kilka lat, do czasu

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
monik_shaping_up
katlak
że nie wspomnę o zupełnym braku zainteresowaniem seksem


Dlatego się nazywają antykoncepcyjne



a to o to chodziło a ja gupia nie załapałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
A propos koncepcji (bez anty ) do kogo można by się było zwrócić o namiary na dobre artykuły, opracowania etc na temat żywienia w ciąży, treningów i generalnie zmian zachodzących w sylwetce kobiety ciężarnej? Bo te wszystkie artykuły na portalach typu e-mama czy inne poradniki to o kant dupy można roztrzaść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Tak w skrócie, to odżywiasz się zdrowo i rośnie Ci dzieciak w brzuchu, co po jakimś czasie już wyraźnie widać

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3766
4nn, ja mam takie lamerskie pytanie, zawsze mnie to zastanawiało, czy przy prawidłowym odżywianiu i odpowiednim bilansie i ćwiczeniach pewien przyrost tkanki tłuszczowej jest absolutnie nieunikniony?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium