SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tiririri tararam - se zatytułujcie SPAM ;]

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 125622

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
i żeby jeszcze jak mu założą implanty odrzutu się dorobił, ale takiego nagłego po 3 latach - za karę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
Kitttie, ja mam plan awaryjny - jak konczy mi sie okres wypowiedzenia, jade z B na plaze, a potem spedze czas w Polsce relaksujac sie ze znajomymi po stresujacych miesiacach LOL. Nawet Julian dal mi zgode na prace w domu, o tak!

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
* -relaksujac sie ze szlaneczka niejedna dobrej alpagi

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Julian teraz jest pewnie deczko obsrany to się godzi. A to oznacza, że ma świadomość zagrożenia a co za tym idzie swojej winy. Ja bym na głowie stanęła żeby się całej spółce do dupy dobrać, ale w twoim przypadku to nie za bardzo skoro B. jest jednym ze wspólników, to trochę jak dołek kopać pod sobą samym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, prawie kazda firma jest ubezpieczona od takich wypadkow najwyzej im stawka ubezpieczenia skoczy za rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 24786 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 89719
dlatego zakwotowalam go tak na dzienna stawke, ze dostal zawalu. ale inna sprawa, ze ja zbudowalam mu cala analize i nie ma mnie kto zastapic tak w perspektywie roku a z sadem- gdyby nie B. to bym wyrwala odszkodowanie ze z powodu mobbingu i braku reakcji managementu mam depresje i nie jestem zdolna pracowac, rozmawialam z prawnikiem

The woman is wild, a she-cat tamed by the purr of a Jaguar

Oficjalnie certyfikowana przez Vitalie jako 'odrazajaca anorektyczka'

HCFC: But skim milk is low in saturated fat
Charles Poliquin: So is Napalm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema, chyba jeszcze tu nie zaglądałem ale widze Rudzielecowata Istota mnie zaklepała jako pierwszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ale to co, Julian myślał że jesteś głupia i tak dasz się dymać w nieskończoność? Nie rozumiem trochę jego postawy w tej kwestii, bo jest godna kretyna ew. jakiegoś osobnika z megalomańskim ego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10166 Wiek 110 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124582
pierwsza
yo misie

If you change nothing ... nothing will change!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

moja ciężka droga do wymarzonej sylwetki

Następny temat

Płaski brzuch

WHEY premium