SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY MASA z HI-TEC - RYWALIZACJA 4 osób! pods. str 58

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
DZIEŃ 15. - 22.10.2012

TRENING

TYDZIEŃ NIEPARZYSTY

A-1. Podciąganie na drążku podchwytem
10 serii x 3 powt x 10kg
/poprzednio: 10 serii x 3 powt. x 5kg/

A-2. Pompki na poręczach
8 serii x 3 powt. x 40kg
1 seria x 3 powt. x 35kg
1 seria x 3 powt. x 30kg
/poprzednio: 10 serii x 3 powt. x 25kg/

+ brzuch

Komentarz:
Siła jak widać znacznie na plus
Chwyt w podciąganiu nieco węższy niż ostatnio, to samo w pompkach - poręcze ustawiłem węziej.

DOSTĘPNA OPCJA HD:











SUPLEMENTACJA

STANOFUSION - 30g - 30 min przed treningiem

BCAA POWDER - 15g - na treningu

WHEY C-6 - 45g - po treningu

BLACK DEVIL - 3 kaps rano, 3 kaps na noc.


DIETA

1) Omlet = 2 całe jaja, 6 białek, 10g Whey C-6, 5g siemię lniane, 10g otręby, 5g kakao, mix orzechów

2) 200g wołowiny, brokuły, mix orzechów

# TRENING #

45g Whey C-6, 30g Vitargo, jabłko, kilka winogron

3) 200g wołowiny, 50g ryżu, brokuły, mix orzechów, jabłko, banan

4) Omlet = 2 całe jaja, 6 białek, 10g Whey C-6, 5g siemię lniane, 5g kakao, mix orzechów

5) 200g wołowiny, brokuły, mix orzechów

6) Omlet = 1 całe jajo, 4 białka, 50g ser chudy, 10g Whey C-6, 5g siemię lniane, 5g kakao, mix orzechów

Wołowina:











Po-treningowe owoce:





Zmieniony przez - Eclipse21 w dniu 2012-10-23 00:37:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
WODYN
skoro przepompowuje prostowniki od tego zestawu top co dopiero tylne siady?

ZMIANA - rob 10x3 powt przysiadow przednich i na pewno nie skracaj przerw, ma Cie "nosić" - o to chodzi w dniu siły! a to jest dzien siły !



Jestem już po treningu tylnich przysiadów - prostowniki nie dokuczały ! Co ze zmianą zatem? Zostawiamy 6 powtórzeń? Dawno nie robiłem tak "na poważnie" przednich siadów więc to pewnie kwestia przyzwyczajenia?




WODYN
nie - nogi masz 2 x z rzedu a nie 3, po drugie nogi sa ogolnie wytrzymalsze. jednak cala ta pompa prostownikow oznacza ze masz przykurczone lub słabe (lub oba) miesnie "posterior chain" - hamstringi, posladki, prostowniki.

zmienilem wiec teraz na 10x3 , ale uginanie mozesz zostawić na 6p


To co już wyżej napisałem. Poprzykurczany jestem, ale walcze z tym.


WODYN
wiec skoro prostowniki puchna to przysiad tylni 10x4 powt


Jak już wiemy nie puchną zbytnio więc zostajemy na 8 powt ?


WODYN
to co zrobisz w dniu poprzedzajacym ma dodawac siły poprzed wybudzenie ze snu ukladu nerwowego/konkretnych jednostek motorycznych /mieśni.

jako ze na skosie chwyciles ZA SZEROKO zeby dociazyc tricepsa - wiec dzis miales klatke silniejsza ale nie koniecznie triceps

pamietaj ze masz priorytet na łape, wiec na lawie sksnej wyciskaj na szer delikatnie szersza niz barki - zeby klata i tric po rowno wchdziły - jak na poreczach

identycznie z bicepsem

tydzien temy miales podchwyt, tu zrobiles szeroki chwyt, szeroki chwyt w "departamencie zginaczy lokci" to jakby polowiczne uginanie mlotkowe, pobudziles wiec zdolnosci uginania mlotkowego w dniu nastepnym. tak ro dziala, trzeba bylo zastosowac znacznie węższy nachwyt - tylko delikatnie szerszy niz barki zeby zginacze ramion i motyle dostawaly po rowno pracy

mam nadzieje ze zapamietasz te złotą zasadę pobudzenia nerwów w treningach dzień-po-dniu


Zapamiętałem i zrozumiałem

WODYN
tetaz co do techniki mlotkowania, podnosisz chyba wolniej niz opuszczasz a powinno byc opuszczane wolniej niz podnosisz.

maly paluszek przy talerzu spowoduje ze latwiej przebrnac przez martwy punkt "mlotkowania" i dodatkowo cwiczysz promieniowe zginanie nadgarstków

mlotek koncz w pozycji horyzontalnej sztangielki a nie pionowej


Czyli w młotkach mały palec przy talerzu, tak?
Starałem się pilnować tempa a co z tego wyszło widać.. trza sie poprawić.

WODYN
z tego co widze na filmiku mogles wiecej ugiac podchwtem. nie krec filmikow w najciezszych seriach poniewaz to Cie deprymuje, kres w ostatniej serii gdyś najmosniej spompowany a ciezar nie wymaga zadnego oszukiwania, swiadomosc krtyki na forum na pewno nie pomaga w najciezszych seriach


Nie wiem czy mogłem więcej uginać podchwytem..wątpie..naprawdę była walka .

WODYN
po obejrzeniu filmiku z francuzów pokiwałem tylko głową. zamiast po prostu dolozyc te 2kilo postanowiles pozostac na tym samym ciezarem SAMO SIE NIE DOLOZY !!!!!

zapas widoczny - widze po tym ze predkosc ruchu nie spada. jesli boli to skup sie na wydechu. no chyba ze za malo wegli lub kalorii miales dzien wczesniej po treningu i rezerwy paliwa byly wyczerpane



Będzie dołożone, bez obaw


WODYN
oczywiście że żadna. nie ma skoku dosieznego z pozycji z rekami nad glowa, zawsze rece sa na dole w posycji startowej sztange 20kg trzymaj jak do rwania pisalem ale nie przewidzialem takiej interpretacji

trzymaj ja jak do MC rwaniowego
nie uzywaj samych lydek, rozpedz tułów , czyli sztanga leci od kolan wzwyz do pepka jakos tak

cos jak 2ga faza rwania silowego : kolana-pepek-wyskok



no to pięknie..

WODYN
trudno stwierdzic po filmiku, mysle ze mozesz sprobowac z nizszych pdstawek pod stopy by to wyeliminowac , ale nie gwarantuje ... podstawki jednak same w sobie wydaja sie podejrzanie wysokie... jak obcasy w szpikach



Podstawki to talerze 2,5kg Reeboka do Pump'a, pewnie kojarzysz, rzeczywiście są wysokie, bardzo wysokie
Zmniejsze obcasy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie te wołowinke kupiłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Kaufland
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jabłko ze stoiska zapyerdolił

musze sobie tą wołowinke sprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
To czerwone z Biedronki, a zielonkawe z Kauflandu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Te z Kauflandu jakieś takie mierne. Biedronka rulez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie biedronka tylko stonka

a z warzywniaka jeszcze lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
już nic..

Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2012-10-23 14:24:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plasmajet gaspari

Następny temat

AminoMax 8000 Gaspari Nutrition

WHEY premium