SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST SPONSOROWANY MASA z HI-TEC - RYWALIZACJA 4 osób! pods. str 58

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
- - - - - Podsumowanie testu-rywalizacji Hi-Tec Nutrition - ProSatan - - - - -


Witam! Czas podsumować swoje zmagania w teście rywalizacji.

Na początek przedstawię Wam moje osobiste oceny suplementów, które otrzymałem.


Kryteria mojej osobistej oceny:
Smak – mój gust smaku
Rozpuszczalność – szybkość, łatwość rozpuszczania oraz powstawanie piany
Jakość – moje subiektywne odczucia co do jakości suplementu i jego działania
Ocena ogólna – suma powyższych oraz inne drobne aspekty


1. Hi-Tec Nutrition - STANO FUSION
Predtreningówka, która w swoim składzie posiada wszystkie podstawowe składniki naturalnie wzmagające wydolność - pobudzające i pompujące, oraz dużą dawkę antykatabolicznego BCAA i Glutaminy. Dobrze się rozpuszcza, ma charakterystyczny mocny smak i zapach. Czułem jego działanie już przy dawce 20g.
Suplementacja:
Przed treningiem w ilości 20-30g
Oceny:
Smak: 8/10
Rozpuszczalność: 8,5/10
Jakość: 9/10
Ocena ogólna: 8,5/10


2. Hi-Tec Nutrition - BLACK DEVIL
Działanie tego suplementu jest niezaprzeczalne. Wydawało mi się, że już po kilku dniach czułem poprawę libido i większą potencję seksualną. Kolejnym wyznacznikiem są bujne sny. Tak samo jak za pierwszym raz, gdy miałem kontakt z BD, tak samo i teraz w ciągu jednej nocy miewałem po 3-4 sny, które potrafiłem zapamiętać.
Suplementacja:
Rano na czczo i/lub przed snem do 8 kaps. dziennie
Oceny:
Smak: -
Rozpuszczalność:
Jakość: 9/10
Ocena ogólna: 9/10


3. Hi-Tec Nutrition - WHEY C-6
Nawet w dużych ilościach prochu w stosunku do wody rozpuszcza się wzorowo. Akurat osobiście nie przepadam za smakiem truskawki odżywek, to w przypadku tego preparatu nie miałem z tym problemu. Smak jest delikatny, nie za słodki.
Suplementacja:
Do śniadania, jako źródło pełnowartościowego białka 40-60g
Oceny:
Smak: 7,5/10
Rozpuszczalność: 9,5/10
Jakość: 9/10
Ocena ogólna: 8,5/10


4. Hi-Tec Nutrition - BCAA POWDER
Smak mocno wyrazisty, rozpuszczalność wzorowa w stosunku do innych suplenentów tego typu. Wydaje mi się, że swoje zadanie antykataboliczne i regeneracyjne spełniła jak powinno.
Suplementacja:
13g po treningu
Oceny:
Smak: 8/10
Rozpuszczalność: 8/10
Jakość: 9/10
Ocena ogólna: 8,5/10


Wszystkie suplementy oceniam, jako bardzo dobre i śmiało mogę je polecić.



A oto efekty mojej walki.

- - - - - Pomiary - - - - -

Waga: 79,2kg -> 84,8kg (+5,6kg)

Obwód pasa: 78cm -> 82,5cm (+4,5cm)

Ramię: 39cm -> 40,5cm (+1,5cm)

Barki: 125cm -> 127,5cm (+3,5cm)

Klatka luz: 110cm -> 111cm (+1cm)

Łydka: 39cm -> 40,5cm (+1,5cm)

Udo środek: 60cm -> 64cm (+4cm)

Udo góra: 61,5cm -> 64,5cm (+3cm)


Nie spodziewałem się, że aż tak szybko będzie mi dane odbudować masę. Już po dwóch tygodniach od startu waga poszła niemal o 3kg. Przez większość testu trzymałem niezłą jakość, niestety ostatnie dwa tygodnie były kluczowe i w efekcie trochę mnie podlało. Niepotrzebnie czekałem z wrzuceniem aerobów do ostatniej chwili.

Ogólnie wymiary poszły dosyć proporcjonalnie. Sam jestem bardzo zadowolony. W 2 miesiące odbudowałem swoje "prawie" maksymalne wymiary.




- - - - - Zdjęcia - - - - -

Sylwetka po prawej aktualna.

Szkoda, że warunki oświetlenia i jakość zdjęć nie są takie same. Niestety nie miałem innej możliwości i musiałem zdjęcia po teście wykonać innym aparatem.


















Pogorszenie jakości sylwetki jest niezaprzeczalne. Jednak nie przejmuję się tym bardzo, ponieważ na ogół ciężko mi budować masę, a podczas redukcji szybko się rzeźbię.

Pamiętajcie, zawsze otwarty na krytykę



To by było na tyle. Dziękuję wszystkim, którzy śledzili moje i moich konkurantów poczynania.

Jeszcze raz podziękowania za możliwość przeprowadzenia testu dla sponsora!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
PODSUMOWANIE

Na wstępie chciałem jeszcze raz podziękować firmie Hi Tec Nutrition za możliwość przetestowania ich suplementów.

Moim głównym założeniem było uzyskanie jak największej siły i dorzucenie paru kg.jak na tak krótki okres jestem bardzo zadowolony z rezultatów.


SUPLEMENTACJA


zacznę od oceny supli

Hi-Tec Nutrition - WHEY C-6

Jak dla mnie bardzo dobre białko,bardzo mało słodkie czyli takie jak najlepiej lubię.Rozpuszczalność na przyzwoitym poziomie,praktycznie nie zostawał żadne gródki po wymieszaniu w szejkerze.

Smak: 9/10
Rozpuszczalność: 8/10
Jakość: 9/10
Ocena ogólna: 9/10



Hi-Tec Nutrition - BCAA POWDER

Cóż mogę powiedzieć bcaa jak każde inne,jeśli chodzi o smak to mi nie podszedł bo ogólnie nie znoszę wszystkiego co ma w sobie smak wiśniale jakoś dało się to przełknąć.Jeśli chodzi o rozpuszczalność to jest wzorowa.

Smak: 6/10
Rozpuszczalność: 10/10
Jakość: 9/10
Ocena ogólna: 9/10


Hi-Tec Nutrition - BLACK DEVIL

Jeśli chodzi o ten suplement to nie napiszę za wiele.Jeśli chodzi o jakieś odczuwalne działanie to odczułem delikatną poprawę jakości snu,łatwiej wstawało się z rana

Ocena ogólna: 7/10



Hi-Tec Nutrition - STANO FUSION


Jak dla mnie naprawdę świetna przed treningówka,bardzo dobre pobudzenie na treningu i zero jakiś zjazdów czy barku apetytu jak po innych produktach tego typu.Smak bez rewelacji ale da się przeżyć.

Smak: 6/10
Rozpuszczalność: 10/10
Jakość: 10/10
Ocena ogólna: 10/10





REZULTATY TESTU



Tak jak pisałem wyżej z rezultatów jestem bardzo zadowolony i mówiąc szczerze nie spodziewałem się takiej poprawy w tak krótkim czasie.


WYMIARY
(przed/po)

waga: 123,7/126
klatka: 132/134
ramię: 48/prawie 49
udo: 73/75
łydka: 45/45
pas: 97/99



WYNIKI SIŁOWE(przed/po)

przysiad: 240x4/270
wl: 190/200
mc: 320x2/340x2




ZDJĘCIA



Na koniec to co najważniejsze czyli efekty wizualne.Tutaj nie ma nic specjalnego bo ani sylwetka nie jest moim priorytetem,a druga sprawa to,że gdy test wystartował już byłem w trakcie budowania masy i wtedy miałem wrzucone na siebie dodatkowe 6kg,no ale nie ma co się tłumaczyć,czas na foty.

http://imageshack.us/photo/my-images/14/dscf0083yu.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/607/dscf0077a.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/855/dscf0069ve.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/22/dscf0066nz.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/600/dscf0067p.jpg/



Zmieniony przez - pitbull61 w dniu 2012-11-29 16:00:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363


Dane:

Wzrost: 176 cm / 176 cm
Waga ciała: 83 kg / 84,2 kg +1,2kg

Obwody:

Brzuch (na wysokości pępka): 88 / 88 0cm
Klatka: 114 / 116 +2cm
Obręcz barkowa: 128 / 132 +4cm
Biceps (napięty) lewy/prawy: 38/39 / 40/41 2cm/2cm
Udo (środek)lewe/prawe: 51/51 / 54/54 +3cm/+3cm
Łydka lewa/prawa: 36/36 / 37/37 +1cm/+1cm

Suplementacja:

Whey C-6

Generalnie nie stosuję białka od dłuższego czasu, ale na czas testu włączyłem do diety i popijałem na początku ~1,5h przed pierwszym treningiem. W późniejszym okresie piłem również bezpośrednio po pierwszym treningu. Zawsze w połączeniu z 30g cocoa.

Szczerze powiem, że nienawidzę białek o smaku owocowym, a truskawki w szczególności, ale w połączeniu z kakaukiem wchodziło jak złoto

Smak: 7/10
Rozpuszczalność: 9/10
Jakość: 10/10
Ocena ogólna: 8/10

Stanofusion

Zayebista przedtreningówka, naprawdę ! Jadłem wiele, począwszy od totalnych moozgoj**ów do najbardziej lajtowych i muszę przyznać, że stanofusion jest idealnie wypośrodkowane, jeśli chodzi o pobudzenie, koncentrację i pompę. Nie ma żadnych dziwnych jazd, pobudzenie akurat, a pompa wyśmienita. Stosunke jakość/cena 10. Jedyny minus to smak, ale to dla mnie akurat najmniej ważne.

Smak: 6/10
Rozpuszczalność: 10/10
Jakość: 10/10
Ocena ogólna: 9/10

BCAA Powder

Od lat moje ulubione BCAA i co najważniejsze n ie wypełnione w połowie glutą, jak to bywa u konkurencji. Moim ulubionym smakiem jest akurat wiśnie, więc trafiliście idealnie. Mango - melon już mniej mi podchodzi, ale też nie jest zły.

Smak: 10/10
Rozpuszczalność: 10/10
Jakość: 10/10
Ocena ogólna: 10/10

Black Devil

Odczucia mam chyba zerowe, więc powstrzymam się od opinii.

Dieta:

Co do diety to był to eksperyment, czyli robienie masy praktycznie na samym białku i tłuszczach. Nie zalałem się, a wręcz fat poleciał moim zdaniem przy przyroście mięcha, więc taki mały recomp mi wyszedł chyba z tego.

Trening:

Trening 2 razy dziennie daje w kość porządnie, ale z efektów jestem zadowolony, więc będę póki co kontynuował trening tą metodą. Musze tylko jeszcze coś pomyśleć, aby poprawić jeszcze regenerację.

Fotki:

-Przód luzem



-Tył luzem



-Bok luzem



-Mięśnie dwugłowe ramion przodem



-Mięśnie dwugłowe ramion tyłem



-Mięśnie ud



Reasumując... Chciałbym oczywiście jeszcze raz podziękować SPONSOROWI za możliwość przetestowania jego supli.
Co do samych efektów, to pozostawiam to waszej ocenie.
Jak pisałem powyżej wyszedł mi z tego całkiem ładny recomp, bo waga do przodu i wszystkie wymiary do przodu, poza brzuchem, który pozostał na tym samym poziomie. Jedynie mam wątpliwości do nóg, podejrzewam, że żona nie w tym samym miejscu mierzyła, bo akurat tu nie uważam, żeby przybyło mi po 3cm, ba, moim zdaniem spadł smalec z ud nawet..

Sorry za pozowanie, niestety mam z tym duży problem, w szczególności nie potrafię dobrze pokazać bicepsa, gdzie w lustrze widzę ogromny progres, a na fotach już nnie taki duży. Może kiedyś się nauczę

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za doping, kolegom za wspólną rywalizację i mam nadzieję, że wszystkim podobał się nasz wspólny test
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363


Minęło 6 tygodni budowania muskli
Jak wiecie testowałem nie tylko zestaw od Hi-Tec, ale też "dziewiczy" dla mnie plan treningowy z priorytetem na ramiona i nogi od Wodyna, a także nie robiłem jak dotąd "masy" na tak małej ilości węglowodanów (niezależnie od efektów już dawno postanowiłem, ze metody tej nie zmienie nigdy ).

TRENING:
pierwsze tygodnie szokujące, największe DOMSY z jakimi miałem do czynienia w życiu. 3 dni góra ciała - przerwa - 2 dni dół ciała - przerwa. Bywało, że pod koniec tygodnia "tęskniłem" za treningiem góry albo, ze w połowie tygodnia za przeoraniem nóg, ale zazwyczaj czas leciał szybko i zanim się obejrzałem już spoglądałem pod koniec treningu do lustra na pompke .
Jak to bywa gdy ćwicze planami od Wodyna - SIŁA skoczyła mocno do przodu z czego się ciesze, bo wyciągnęło mnie to z dołku siłowego po redukcji .

DIETA:
taka jak lubie, czasem monotonnie, czasem gdy miałem odrobine więcej czasu kombinowałem z przygotowaniem czegoś na 2-3 dni w przód w piekarniku. W dzień NIETRENINGOWY węglowodanów nie było. W dzień TRENINGOWY węglowodany były tylko po treningu, maxymalnie paczka ryżu, masa owoców i niemal zawsze jakiś mały cheat (po nogach obowiązkowo ) . Korciło mnie żeby zrobić ładowanie w połowie testu po sobotnim treningu nóg na większej ilości powtórzeń, ale zrobie to bez ciśnienia prawdopodobnie w ten weekend .

SUPLEMENTY:
Hi-Tec Nutrition - STANO FUSION
7/10 = bardzo fajny, na pierwszy rzut oka podstawowy skład, wszystko co potrzebne żeby zrobić porządny trening; porcja aminokwasów, beta-alanina, arginina, cytrulina.
Smak na początku kwaskowaty, ale da się przyzwyczaić i zaczyna smakować.
Rozpuszczalność wzorowa.
Odczucia na treningu to pompa na dobrym poziomie, podwyższona wytrzymałość, szybsza regeneracja pomiędzy seriami.
Ciekaw jestem jakby zadziałała podwójna porcja (60g), ale nie było mi dane spróbować.
Solidna, niedroga przetreningówka - POLECAM !

Hi-Tec Nutrition - BLACK DEVIL
?/10 = nie wiem jaką ocene wystawić. Do czynienia z DAA już miałem, jakoś nigdy na mnie nie działało, może z racji wieku.
Jakiekolwiek odczucia? Tak, często miałem dziwne, mocno dziwne sny . Libido jakby troche poszło w góre. Odczuwalne lekkie "ubicie" w ciągu dnia, już od samej pobudki.

Hi-Tec Nutrition - WHEY C-6
7/10 = smak TRUSKAWKA. Na początku mi nie podeszła, ale zacząłem każdą wypijaną porcje zostawiać na godzine w lodówce - i taka truskawka już smakowała lepiej
Rozpuszczalność wzorowa.
Problemy gastryczne ? Zdecydowanie brak.

Hi-Tec Nutrition - BCAA POWDER
10/10 = moje ulubione BCAA, które zajadam już od ~2 lat, na zmiane Mango-Melon z Wiśnią, którą miałem do testu. Oba smaki wymiatają

SYLWETKA:

Wzrost: 181 cm ---> 181 cm
Waga: 84kg ---> 86,5kg

Barki: 121 cm ---> 123 cm
Klatka luzem: 106 cm ---> 108 cm
Ramię: 40 cm ---> 40,5 cm L / 41 cm P
Udo: 60 cm ---> 62 cm
Łydka: 37 cm ---> 38 cm
Obwód pasa: 79 cm ---> 82 cm

Waga w górę 2,5kg. Mniej więcej tyle ile zakładałem Na takiej ilości węglowodanów to i tak dobry wynik, na pewno przyczyniły się do tego (jak i do 3 cm w pasie więcej) małe cheat'y potreningowe w postaci ciast, sorbetów, lodów .
Ramię ruszyło, ale wiem, ze jeśli teraz je odpuszcze to znów poleci te 0,5-1 cm więc walcze dalej. W lustrze różnica widoczna, zwłaszcza tricepsy są po prostu większe. NOGI ! Ruszyły..nareszcie..przede wszystkim w lustrze widze ogromną poprawe. Na zdjęciach nie widać, ale po treningu wyłażą prążki na głowie obszernej bocznej i żyły na głowie przyśrodkowej . Dwójki jakich jeszcze nigdy nie miałem . ŁYDKI! Moje ścięgno sarny ruszyło z miejsca, teraz już będzie z górki
Ogólny poziom otłuszczenia jeszcze na znośnym poziomie......żyły na barkach, klatce, najszerszych grzbietu, czworobocznych, na dole brzucha i od czasu do czasu na górnych kostkach .


















POSTĘPY SIŁOWE, PORÓWNANIE TRENINGÓW:




















To by było na tyle . Cudów na kiju nie ma, ale z czystym sumieniem moge stwierdzić - PANIE PREZESIE, ZADANIE ZOSTAŁO WYKONANE
Podziękowania dla wszystkich odwiedzających, kibicujących, podglądających - statystyki solidne

=

Zmieniony przez - Banan w dniu 2012-12-06 10:36:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
MOŻNA PISAĆ !

LUKI - męczyłem się strasznie, aby widać było te Twoje zdjęcia w poście, a nie jak mi wysłałeś same linki, ale za chooja nie było nic widać, tylko puste ikony, jak przerabiałem, więc wrzuciłem dokładnie, jak wysłałeś. Może to ten sam problem co miał Eclipse ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Super test, najwieksze efekty widac u Szatanka , ktory zreszta był dla mnie faworytem.

Sumiennie i tak ma byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
fajne testy. Wydaje mi się, że na Picie najlepiej widać poprawę. Duża poprawa za co gratulacje

W ogóle wszyscy Panowie daliście radę i co najważniejsze widać progres. Brawo!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
Gratuluje wszystkim!!!super przeprowadziliście testy,Prosatan robisz się bardzo masywny,masuj dalej a jak się wytniesz będzie bomba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
no ładnie ładnie , tez uwazam ze efekty najwieksze chyba u Pitta sa widoczne , ale wszystkim gratuluje wytrwałości w tescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
E tam największe, zdjęcia są robione z innej odległości i przy innym oświetleniu. Ja nigdy po zdjęciach w tak krótkim okresie czasu nie widzę różnicy Satan się zalał trochę i tyle

Zmieniony przez - Mlekołak w dniu 2012-11-29 16:40:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plasmajet gaspari

Następny temat

AminoMax 8000 Gaspari Nutrition

WHEY premium