SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST: Carnelabs - HST i Low Carb by PePoNeNt pods.str.33

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91713

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
no czyli tak jak mowilem
tez kiedys tak trenowalem

Pepo wpadnij czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3352 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46894
dopiero teraz wychwyciłem ten teścik i ogarnąłem już całego i powiem dietka ciekawa postępy bardzo dobre ciekawe jak to będzie na finiszu :) narazie masa i wygląd idą na duży plus


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Pepson jak tam plecy, mam nadzieję, że lepiej już.

dawaj dawaj ostro do przodu

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
plecy coraz lepiej, dzieki
ciesze sie ze nie musze przerywac testu

waga z rana 88,5kg ;/
ale za to talia poszła jeszcze 0,5cm w dół!! mam 79,5cm a nie robie nawet cwiczen brzucha
ramie pare mm ponad 42cm
udo wciąż równiutkie 62cm - tu niestety straciłem nadzieje na solidne przyrosty bo musze bardzo uważac by nie odnowic kontuzji prostownika grzbietu.

do suplementacji doszedł olej mct a izolat białka odsprzedałem koledze bo mialem po nim problemy skórne.
wczoraj a w zasadzie juz dzis ogladalem serial Heroes do 3rano, "łyknąłem" 5odcinków, teraz oglądam 6ty przy sniadaniu
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
w rankingach w usa pierwszy przed prison breakiem
tak samo wciąga polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11397 Napisanych postów 72680 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958547
poszukam dzis i zaczne sciagac, narazie mialem czas jak bylem chory i objerzalem 1 sezon PB; drugi (1-20odc) ma mi dzis lub jutro brat przywiezc to sobie dokoncze
no nic tkai maly off topic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 13351 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51286
co za zbieg okolicznosci tez sobie cos zrobilem plecami tylko ze u mnie to jest raczej nadciagniecie w siatke gralem i za bardzo sie wyciagnelem teraz bede cierpial pare dni bo przy schylanu boli mnie :/


ja kiedys tez tak probowalem z tymi nogami kombinowac ale przy wiekszych ciezarach barki mnie bolaly wiec chyba jest to mniej naturalne polozenie do wyciskania zwlaszcza na wiekszych ciezarach.... no ale Twoim celem jest odciazenie plecow wiec rozumeim



btw mozesz wpasc do mnie cyknolem dwie fotki ale nedza jest....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 443 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28421
Heroes wymiata, swietny serial od piatku obejrzalem 12odcinkow

Swietna forma tak pozatym
szkoda ze kontuzja pokrzyzowala plany
Zdrowia i powodzenia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257


też to oglądam , to okładka



wracaj do zdrowia byqu , test prześwietny a wygląd godny pozazdroszczenia


trzymam kciuki

pzdr

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2007-03-22 22:25:47

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

pytanie o Sports One

Następny temat

Nitric_Oxide

WHEY premium