SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongzonk / walka o silne i umięśnione uda i łydki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119750

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nie wiem czy czytaliście poprzedni dziennik, ale pisałem tam, że nie lubię robić zdjęć, wolę filmiki. A poza tym dziennik pokazuje bardziej moje starania o silne i masywne nogi, a zatem po co zdjęcia całej sylwetki?

Ps - zapomniałem napisać w planie treningowym, że na koniec pleców zrobiłem jeszcze szrugsy. I z tego ćwiczenia jestem zadowolony, bo siła mi dobrze rośnie. Zrobiłem 3 serie z 33, 35 i 37kg hantlami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
po to zeby zobaczyc czy nie robia sie dysproporcje miedzy gora a dolem..to zrob dla siebie teraz jakis filmik z pozowaniem i za miesiac zrob znowu i zmontuj w 1 calosc zobaczysz wtedy czy postepy robisz..o to mi chodzi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 168 Wiek 47 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7305
Przecież masz w planach starty w kulturystyce w nie tak wcale dalekiej przyszłości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Myślałem o zrobieniu takiego filmiku. Na swoim pierwszym prezentuję nogi. Za jakiś czas zamierzam sfilmować nogi w podobnym ujęciu i porównać ze sobą zmiany, które mam nadzieję będą.

Planuję starty, to prawda, ale dziennik ten nie jest na ten temat. Nie zrobię zatem zdjęć swojej sylwetki. Jedynie jaką dysproporcję zauważam, to taka, że mam za małe nogi względem góry. Ale myślę, że to się zmieni.

Odbiegając od tematu, zamierzam zrobić sobie przerwę od treningów w przyszłym tygodniu. Czuję, że moje stawy i ścięgna potrzebują odpoczynku. Średnio raz na miesiąc robię takie przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
dobrze rozumiem??raz w miesiacu robisz przerwe od treningow??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1970 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57255
Czyli ćwiczysz 3/4 roku? Aaa ti ti sezonowcu ti

Jeżeli walczymy możemy przegrać
Jeżeli nie walczymy jesteśmy przegrani.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
To źle, że robię przerwy średnio raz na miesiąc lub półtorej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870534
Powinieneś robić przerwy wtedy, kiedy czujesz taką potrzebę Ale skoro ta potrzeba wypada raz na miesiąc to coś jest nie tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Dobrze jest robić okresy roztrenowania, ale:
1. trzeba mieć już jakiś staż. Na samym początku można ćwiczyć 2 x w tygodniu, wszystko do upadku mięśniowego a i tak będzie się miało progres.
2. częstotliwość- 1 na 6/8/ tygodni, w zależności od intensywności. Czasem wypada się roztrenować po 12 tygodniach, a czasem po mega wyczerpującej specjalizacji potrzebujemy przerwy po 5 tygodniach.

Moim zdaniem Twoje roztrenowania przynoszą więcej szkody, niż pożytku. Rób je góra raz na 8 tygodni, a nie w cyklach 3 tygodnie treningów-> 1 tydzień odpoczynku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
No dobrze. To w takim razie w przyszłym tygodniu pójdę na trening. To jakby co za 3 tygodnie zrobię przerwę. Dlaczego twierdzisz, że takie przerwy robią mi więcej szkody niż pożytku?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening fbw do oceny

Następny temat

Mój plan na brzuch do sprawdzenia.

WHEY premium