SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongzonk / walka o silne i umięśnione uda i łydki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 118978

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez tak moge gdy mam niskie tłuszcze i jeszcze do tego schudne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
U mnie identycznie - tylko wysokie tłuszcze trzymają metabolizm w ryzach a co za tym idzie masę. redukcje przeprowadzę na 400 g ww.
...
Napisał(a)
Usunięty przez adzik123 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1855 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13362
Strong ciśniesz ciśniesz :d,kiedy jakieś zawody zobaczymy co zdziałałeś na swych treningach :),pozdr i sukcesów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
adzik mozesz mi wyjasnic dlaczego usunales moja wypowiedz ostatnia??o wczesniejszych nie dyskutuje ale ta ostatnia na jakies podstawie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Hubert81 z tego co też slyszalem to nie ma aż takiego znaczenia czy zje się wegle na noc , tylko zalezy to od calodziennego bilansu energetycznego bodajze akop o tym wspominal.Ale wiemy ze czesto kazdy ma swoje reguly i zasady inny moze powiedziec co innego itd:)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Chłopaki, mam dwie wiadomości. Obie złe, niestety.

1. W tym tygodniu prawdopodobnie będę musiał odpuścić sobie treningi na siłowni. Spowodowane jest to pisaniem pracy licencjackiej. Do końca miesiąca muszę ją dokończyć i zatwierdzoną oddać. Myślę, że dam radę, ale w tym tygodniu muszę nadgonić z pisaniem.

2. W związku z powyższym nie zrobię filmiku z wyciskania klęcząc na suwnicy Smitha.

Ale - jeśli to was pocieszy - mam materiały na następny filmik
I jeśli dobrze pójdzie, to w tym tygodniu będzie gotowy. A w przyszłym - jak dam radę - zrobię kolejny filmikjak przysiadam na każdej z nóg. Cieszycie się?

Tak poza tym mam zakwasy w łydkach, udach i pośladkach. Ale takie o średniej mocy. Mój organizm chyba potrzebuje więcej składników odżywczych. Od dwóch nocy sam z siebie budzę się o 4-5 w nocy i jem. Zazwyczaj jest to ser żółty lub biały półtłusty. Tak jak pisaliście - żadnych węgli na noc, żeby się nie zalać za bardzo. W ogóle jem więcej warzyw. Doszedłem do wniosku, że zalałem się po części właśnie z powodu zbyt małego spożycia warzyw. Poza tym potrzebuję więcej witamin i błonnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
2. W związku z powyższym nie zrobię filmiku z wyciskania klęcząc na suwnicy Smitha.

no to jednak parodii nie będzie

A w przyszłym - jak dam radę - zrobię kolejny filmikjak przysiadam na każdej z nóg

chociaż nie wszystko stracone ale mam obawy że tego też się nie doczekam

zonku a tak z ciekawości jaki masz temat tej pracy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
Temat jego pracy to zapewne : Jak w 6 lat zostac Mr.Olympia

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1439
Też jestem bardzo ciekawy jaki to temat pracy.

No. I am not on steroids, but thanks for asking...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening fbw do oceny

Następny temat

Mój plan na brzuch do sprawdzenia.

Wiecej