SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongzonk / walka o silne i umięśnione uda i łydki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119802

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
ale sie smiejesz..z jedna noga przysiady robiles kiedys??sproboj..zadko kto robi ale ciezko strasznie..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
N3x sog strong zonka miales ? fakycznie masz cos z glowa

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
nagraj nastepnym razem strong jak bierzesz prysznic i spiewasz piatkowa piosenke a i jeszcze jedno ten filmik z wyciskania kleszac

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Akurat przysiad na jednej nodze jest bardzo wymagającym ćwiczeniem i daje konkretnie w dupę. Oczywiście nie ze sztangą, jak już to ze sztangielkami ale tu obciążenie raczej zbędne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 426 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3562
Dokładnie Hubert. Ja często trenuję osobno nogi po przysiadach i wcale nie potrzeba dużego nakładu obciążenia... Ale co tam, chłopak myśli, że czym więcej na sztandze, tym bardziej urośnie. Strong, przerzuć się z takim żarłem na TS, bo BB z Ciebie nigdy nie będzie. Nie spełniasz nawet połowy wymogów do tego sportu.

Zmieniony przez - WallEast w dniu 2012-02-02 21:52:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Evan Wszechmogący dobry film...

Ja nie rozumiem po co w ogóle dyskutować z chłopem, to jak rzucanie grochem o ścianę. Facet ma własne podejście do treningu (wyciskanie z kolan) i diety (cola, frytki) i nie przekonacie go. Choć domyślam się że większość wchodzi tu dla beki i czytając takie herezje nie wytrzymuje i odpisuje coś na poważnie.

Dla mnie niesamowite jest że osoba która tak interesuje się kulturystyką, w ogóle dopuszcza myśl o coli i frytkach w swoim jadłospisie. To ja się odżywiałem lepiej jak miałem 14 lat i postanowiłem schudnąć, a bladego pojęcia o tym nie miałem.

Ale nie trzeba mieć o tym żadnego pojęcia żeby wiedzieć, że syfów się nie rusza.

Poziom treningu, diety, filmików, humoru i jak się okazuje gustu filmowego jest tak samo przerażająco niski. Dobra droga do bycia neandertalczykiem;) Choć strong, ja proponuje pójść dalej i celować w goryla, jest jeszcze silniejszy od neadertala


Co do przysiadów na jednej nodze, zgadzam się bardzo dobre ćwiczenie, potrafi dać w kość.



Zmieniony przez - Dremor w dniu 2012-02-02 23:01:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyś jak goryl w zoo tak doskoczył do okna, że babka przede mną aż sobie siadła :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 695 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8917
Chlopaki powiem wam ze czytam ten dziennik wylacznie w celach rozrywkowych. Nie rozumiem strongzonk dlaczego nagrywasz filmiki zeby nam opowiadac o silnych i umiesnionych nogach ( i to jeszcze na kiblu ... ) ;D . Pozdrawiam nak****** przysiady.
A tak wogole to probowalem przysiady na jednej nodze co prawda tylko z samym gryfem ale zaj**iste cwiczenie dzieki chlopaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Pisałem w poprzednim dzienniku, że nie golę nóg.

Wyobraźcie sobie, że w swoim czasie ćwiczyłem przysiady na jednej nodze. W maju, czerwcu i lipcu nie chodziłem na siłownię, bo było mi zbyt ciepło. Dlatego chodziłem na pobliski plac zabaw i ćwiczyłem tam podciągania różnego typu, pompki, brzuszki. Z kolei w domu - by nie zaniedbywać nóg - ćwiczyłem przysiady na jednej nodze. Doszedłem do 15 powtórzeń na każdej z nóg. To super ćwiczenie.

Byłem 2 godziny na spacerze. Tego mi było trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Mógłbyś wrzucić filmik z takich przysiadów?

Jeszcze z chęcią bym zobaczył video z podciągania i dipsów;)

A, i co oznacza przy podciąganiu:

3X 8, 6 , 4 - to że jest 5 serii z czego 3 razy 8 a potem 6 i 4? Czy, to że są 3 serie tj, kolejno 8 , 6 i 4 powtórzenia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening fbw do oceny

Następny temat

Mój plan na brzuch do sprawdzenia.

WHEY premium