SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongzonk / walka o silne i umięśnione uda i łydki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119552

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
z ta nikotyna to ciekawe co mowisz..alkohol mowia ze tez szkodzi a slyszalem od starszych kolegow ze kiedys na zawodach kulturystycznych zawodnicy pili lampke wina przed wyjsciem na scene zeby lepsze ukrwienie bylo i zeby zyly lepiej powychdzily..oczywiscie przy wpadce bylo to traktowane jako doping:)dzis nie slyszalem zeby ktos wino chlal:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Wino jest dobre, ze względu na resweratrol i flawonoidy- co prawda jest tego mało, ale jest dobrze biodostępne.
Po alkoholu jest lepsza waskularyzacja.

W ogóle alkohol jest preferencyjnym źródłem energii- oszczędza to tłuszcz i glikogen. Trochę to hamuje nas na redukcj, ale z drugiej strony mamy rezerwy energetyczne w lepszym stanie; dlatego często bije się rekordy na kacu/po popijawie. Oczywiście nie po balecie, na którym rzygaliśmy przez 3/4 wieczoru...

Alkohol też nie szkodzi mięśniom/nie ścina białka.. UMIAR- słowo klucz. Nadmiar uszkadza Ci wątrobę, działa prozapalnie itp itd.
Ale nie jedno piwo raz na tydzień...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
Darek to może Ty napisz do mnie na gadu bo zapewnie trochę się rozpiszesz :) Jak uważasz z resztą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie mam gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
To co mam napisać u Ciebie w dzienniku ? Zaśmiecie Ci tylko ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
To jak nadal będziesz coś ode mnie chciał to przypomnij się po weekendzie przez PW, bo wcześniej i tak nie dam rady.

A co do tłustego mięsa- nie ma w tym NIC złego, jeżeli pasuje do planowanego rozkładu tłuszczów. Czym innym jest codziennie pół kilograma karkówki, a czym innym pół kilo karkówki raz na tydzień, gdzie w międzyczasie podajemy też ryby, chudą/półtłustą wołowinę i drób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Umiar - wolę słowo popularne wśród starożytnych Greków: złoty środek.

Dzięki pandarek za Twoje wypowiedzi. Dzięki Tobie ten dziennik ma jakiś poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20089
Dobra odezwe się .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Popularne tylko wśród słuchaczy Demokryta i fanów Etyki Nikomachejskiej, lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening fbw do oceny

Następny temat

Mój plan na brzuch do sprawdzenia.

WHEY premium