SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongzonk / walka o silne i umięśnione uda i łydki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119544

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Uspokójcie się, everlast ponosi Cię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
E tam panowie trochę przesadzacie z tym uświadamianiem stronga.
Nie ma nic złego w tym że chce być lepszy niż Piotrkowicz ani w tym że chce wystartować w jakiś tam zawodach, wiem że to zabawne ale jaki był by inny sens zaglądania tutaj
No i nie na miejscu jest ciągłe pisanie o kosie, panowie wolę żeby jadł żurek z kiełbasą i frytki na smalcu niż ma mu do głowy zawitać pomysł zapodania czegoś. Wyobrażacie sobie stronga na bombie
Nie zdzierżę strongu tylko tych klapek i wyciskania klęcząc miej świadomość że stałeś się celebrytą dziennikowym i zaglądaj tu także młodzi adepci BB którzy nie mają 9 letniego stażu i nie poradzą sobie klęcząc w klapkach jak ty
Mimo tego strongu wierzę w to że wystartujesz w debiutach może w PP co by to nie było będę tam stary! Masz to jak w banku

Powodzenia i pozdrawiam
wierny fan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
Hubert jakbys nie zauwazyl tutaj to kazdego prawie ponosijakby ten dziennik byl prowadzony przez normalna osobe to pewnie komentarze byly by tez normalne..po prostu trzymamy poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Dzięki Leciwy za ciepłe słowa. Postaram się nie zawieść swojego wiernego fanaJeśli chodzi o klapki, to w swoim ostatnim filmiku przestrzegam przecież mniej doświadczonych adeptów kulturystyki przed wykonywaniem ćwiczeń w klapkach. A filmik pod tytułem wyciskanie klęcząc zrobię - jeśłi dobrze pójdzie - w przyszłym tygodniu. Z adnotacją: nie róbcie tego w domu i na siłowni.

Ps. nie staram się być forumowym celebrytom. Po prostu piszę co mi w duszy gra. A zresztą zauważcie, że moja dieta nie jest taka tragiczna, bo jakimś sposobem mam przyrosty w ramionach, nogach i wzrost siły. Na waszej diecie zapewne osiągnąłbym to szybciej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1256 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14669
Strongzonk - jakby co to nie popieram twoich poczynan, bo diete masz na prawde do niczego. Tylko ocenilem 1 posilek, ze nie jest NAJGORSZY, byleby znajdowaly sie w nim wszystkie niezbedne skladniki. Kanapki to kazdy czlowiek je na codzien, a nawet lepsze zarlo. Nawet taki zwykly obiad: ziemniaki, surowka, mieso, owoc jest lepsze niz to co jesz

Przyrosty moze masz, ale wez pod uwage, ze sporo w tym tluszczu. Zastanow sie ile by z Ciebie zostalo po redu, takiej zeby zejsc do 7-8% BF

Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2012-02-02 13:40:17

Zmieniony przez - Stanisuaf w dniu 2012-02-02 13:40:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Ten kalkulator na 1 stronie wyliczył mi, że szacunkowo mam 24% tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Ten kalkulator na 1 stronie wyliczył mi, że szacunkowo mam 24% tłuszczu.
Czyli po redukcji ważyłbym około 72kg przy 5-6% BF.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
Ja wiem czy ciepłe podszyte lekką szyderą. Masz ambicje i to się chwali. Tylko drogę do celu wybrałeś lekko pokrętną
Strongu to twój blog z opowieścią o Pociągu?
Pytam serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
chyba zepsutym kalkulatorem to liczysz daleko nie zajdziesz,napewno nie w Kulturystyce ale w jedzeniu bigosu na czas mysle ze dalbys rade,sadzac po rozepchanej stowie w pasie

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Leciwy, o jaki blog Ci chodzi?

Hutnik - pożyjemy-zobaczymy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening fbw do oceny

Następny temat

Mój plan na brzuch do sprawdzenia.

WHEY premium