SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongzonk / walka o silne i umięśnione uda i łydki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119565

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
strongzonk
Dwugodzinny trening? Nie wiem co wtedy robiłeś, ale już od kilkudziesięciu lat wiadomo, że nie trzeba ćwiczyć tak długo, by mieć intensywny trening. Doedukuj się proszę zanim następnym razem coś tu napiszesz.



Słuchaj, problem polega na tym, że Ty nie znosisz krytyki. Nie wiem czy wiesz, ale dzienniki treningowe służą do dzielenia się konstruktywną( w teorii ) krytyką. Jeżeli chcesz ćwiczyć po swojemu, to wystarczy Ci kartka papieru albo plik w komputerze. Nie ma sensu się upubliczniać, no chyba, że odczuwa się potrzeby natury ekshibicjonistycznej.

Jeżeli nie chcesz się rozwijać (psychicznie i fizycznie), to Twoja sprawa. W sumie- skoro jesteś idealny, to po co cokolwiek zmieniać? Mimo wszystko jednak proszę, żebyś postarał się czynić zadość wymogom kultury osobistej i nie obrażał swoich, zazwyczaj życzliwie nastawionych, interlokutorów. To właśnie ton Twoich wypowiedzi odpowiedzialny jest za to, co się działo w poprzednim dzienniku.

Nie będę się odpłacał pięknym za nadobne i zamiast wykazywać Ci braki w wiedzy nabiorę wody w usta. Żyj sobie w swoim małym świecie z partią raz w tygodniu i dalej mów, że 1,5 czy 2 godzinne treningi nie mają sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 679 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8638
strongzonk
Dwugodzinny trening? Nie wiem co wtedy robiłeś, ale już od kilkudziesięciu lat wiadomo, że nie trzeba ćwiczyć tak długo, by mieć intensywny trening.


LOL . Ćwicząc SPLIT-em 3x w tyg każdą partię 1 raz, nie wyobrażam sobie treningu krótszego niż 2-2.30h, po prostu dla mnie było by to nie realne aby wyrobić się z treningiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21513 Napisanych postów 30767 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870201
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
n3x - piszesz, że nie wyobrażasz sobie treningu krótszego niż 2-2,5 godziny? Zaglądam od czasu do czasu do Twojego dziennika treningowego i teraz nie dziwi mnie, dlaczego od kilku miesięcy masz tak słabe efekty. Skróć trening, postaw na intensywność, nie rób maratonów. No chyba że chcesz dalej palić swoje mięśnie i narzekać na nie działającą kreatynę.

adzik - o co Ci chodzi z tą kontuzją?

prz1993 - spoko. Mięśnie poprzednie ćwiczy się w ten sposób:
przyjmujesz pozycje na czworaka. Plecy proste, nie robisz kociego grzbietu, patrzysz się w obszar pomiędzy Twoimi dłońmi lub trochę wyżej. Kark luźny. Wydychasz ustami możliwie całe powietrze (warunek konieczny, by spinać mięśnie poprzeczne), wstrzymujesz oddech i na 10-12 sekund wciągasz brzuch jak najmocniej ("pępek do kręgosłupa"). Następnie wciągasz powietrze nosem, wydychasz ustami i znowu wstrzymujesz oddech. Należy robić 10 takich wciągnięć brzucha na dzień.
Ćwiczyłem to dziś, kłopotem nie jest wciągać w takiej pozycji brzuch, ale wytrzymać bez oddechu te 10 sekund.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Ja teraz wytrzymałem pół minuty, pyerdolisz

Widzę że trenujesz brzuch jak Arnold.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
Tak- gdy był już na szczycie i pracował wyłącznie nad detalami, a nie nad budowaniem od podstaw sylwetki i siły.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
O jej, no emotki nie dałem na końcu Wiem, Darku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16950
ja cwicze 3x w tyg po 3 godz i rosne jak na drozdzach

something no yes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 184405
No ja wiem, że Ty wiesz. Dla mnie zwrot "trenujesz jak Arnold" jest zwrotem pejoratywnym :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening fbw do oceny

Następny temat

Mój plan na brzuch do sprawdzenia.

WHEY premium