SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongzonk / walka o silne i umięśnione uda i łydki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119522

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57917
n3x
ludzie weźcie się ogarnijcie on Was w ch**a robi i teraz sobie siedzi przed kompem i ma zaj**isty ubaw że matoły mają z niego chichre :). Nie wiem jak nadal po tym wszystkim Wy to dalej łykacie. Chłop całuje klapki kuboty, siada z dziurą w gaciach, połyka bigos i gołąbki z chrzanem, nagrywa piosenki na kiblu, pisze oficjalnie że jego penis jest mniejszy od ogona szczura a Wy to dalej łykacie :)

Chyba niestety tak to wygląda :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Co chcesz, fajnie jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 266 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8181
Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że pewnie na wiosnę zobaczymy filmik jak strongu macha ze 150 na barach 10 siadów. I wcale nie robię sobie jajek. Czymś poprze te swoje dziwaczne filozofie.

Strongu małe pytanko na te 9 lat stażu na jakim największym ciężarze robiłeś przysiady i w ilu powtórzeniach?
A i ponawiam prośbę o film jak wyciskasz klęcząc sorki ale muszę to obejrzeć

Powodzenia i pozdrawiam
wierny fan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
n3x - jeśli chodzi o siadanie z dziurą w spodenkach, to dowiedziałem się o tym dopiero po fakcie, jak już miałem nagrane przysiady. Siłą rzeczy nie mogłem w tym samym dniu tego powtórzyć. Jeśli chodzi o piosenkę w ubikacji, to nie ja ją w tym dzienniku uzewnętrzniłem. Zrobiłem ją tak pozasportowo, bo po prostu byłem sam w domu i nudziło mi się.

Everlast22 - nie wrzucaj mnie na głęboką wodę tak od razu. Zresztą NAC nie jest pedalskie. Startują tam zawodnicy, którzy w większości mogliby konkurować z najlepszymi z IFBB. Zresztą w tej i w tamtej federacji nagrody praktycznie takie same.

Leciwy - pamiętam Twoją prośbę i zaręczam, że ją spełnię w najbliższym czasie. Miałem nawet zamiar dziś nakręcić, ale nie czułem się na siłach, poza tym telefon komórkowy miałem na wyczerpaniu. Postaram się za tydzień to nadrobić.
Ile robiłem maks w przysiadach? Około 150kg, ale praktycznie były to półprzysiady jeszcze płytsze niż te z filmiku z wróżką. Zatem nie liczy się.

Póki co dziś ćwiczyłem BRZUCH, KLATĘ, BARKI:

Brzuch - brzuszki - 3x 5, 10kg i trzecia seria bez obciążenia
wznosy nóg w zwisie tułowia - 3x maks

Klata - pompki na poręczach dipsy - 3x 5, 10, 15kg po kilka powtórzeń
wyciskanie hantlami na ławce poziomej - 2x 33, 35kg
wyciskanie hantlami na ławce skośnej głową w górę - 2x 31, 33kg
butterfly siedząc - 3x maks

Barki - wyciskanie hantli siedząc - 3x 21, 23, 25kg
wyciskanie klęcząc na suwnicy Smitha - 2x 40, 45kg
unoszenie hantli bokiem stojąc - 2x 9, 11kg
unoszenie hantli siedząc w opadzie tułowia - 2x 9, 11kg

Rozciąganie



Zmieniony przez - strongzonk w dniu 2012-02-01 15:17:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1664 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20023
"pompki na poręczach dipsy - 3x 5, 10, 15kg po kilka powtórzeń" - ciekawi mnie czy to kilka znaczy 2 czy 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
ZONK dlaczego nie jestes realista??prawda jest taka ze zdecydowana wiekszos zawodnikow ktora przeszla do Naca zrobila to bo w IFBB nie mieli wiekszych szans na sukces..dlaczego Olej,Burdzy,Lada,Kolodziej,Malecki i wielu innych nie przejda do NACa??pomysl czasem..jak ja bym mial startowac to tylko w IFBB chyba ze na dopingu by mnie tam zlapali to wtedy moglbym w NACu wyjsc a jak chcesz konkurowac to rob to z najlepszymi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Everlast22 - ale do startowania jest mi potrzebna przynależność do klubu sportowego. A takowej nie mam. W NAC tego nie wymagają. Wejdź sobie na stronę NAC Polska i obejrzyj fotorelację z zawodów - poziom wcale nie jest tragiczny. Naprawdę.

Trening
Trening uważam za udany, pomimo że zastanawiałem się dziś, czy by go nie odpuścić, bo byłem niewyspany. Ale porządne śniadanie i kawa pobudziły mnie wystarczająco. Pompki na poręczach nie poszły mi najlepiej. Kilka powtórzeń to u mnie znaczy około 4-8 w tym przypadku. Zawsze mówię, że z 2 powtórzenia zrobię, a ile dalej wejdzie, to przekonam się wtrakcie.
Cieszy mnie przyrost siły w wyciskaniu. Pomimo niewyspania pokusiłem się o spróbowanie. W barkach również zanotowałem lekki wzrost siły. Co widać w wyciskaniu hantlami. W wyciskaniu klęcząc muszę pilnować, by nie wypinać tyłka za bardzo.

Dieta
Bez zmian. Dziś po treningu w szatni 400g kefiru. W domu 5 jajek na twardo i talerz żurku.

Dodatkowe uwagi
Przybrałem na masie. Ważyłem się dziś rano na czczo z opróżnionym pęcherzem moczowym i waga wskazała 90kg. To nowy pułap dla mnie. Nigdy tyle nie ważyłem. Mam nadzieję, że dużo z tego to mięśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
ZONK bylem na PP w Przodkowie osobiscie..tragedia!!!chyba ze oceniasz swoja miaraw IFBB bez problemu kazdy klub cie wezmie pod skrzydlo na miejscu na weryfikacjach..skoro wage masz 90kg i w pasie 100cm to tych miesni od ch**a musisz miec nie ma co..

Zmieniony przez - everlast22 w dniu 2012-02-01 16:06:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Dlatego właśnie nie jestem takim stuprocentowym idealistom i na początku chcę spróbować swoich sił w federacji w której mogę coś zdziałać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 336 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5337
tylko ze z IFBB do NACa przejsc mozesz ale na odwrot juz nie. Piotrkowicz by cie wysmial za takie podejscie chcesz cos zdzialac w kulejacej federacji bo boisz sie wyjsc z normalna konkurencja a chcesz pobic Piotrkowicza..ty zwykly hipokryta jestes zastanow sie co ty wogole wygadujesz..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening fbw do oceny

Następny temat

Mój plan na brzuch do sprawdzenia.

WHEY premium