SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Strongzonk / walka o silne i umięśnione uda i łydki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 119570

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Hmm, to nie lepiej rozdzielić treningi czwórek i dwójek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Żeby dwójki nie cierpiały.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Pomyśle o rozdzieleniu tych grup. Póki co dobrze mi wchodzi ćwiczenie nóg na jednej sesji treningowej.

Czy poprawiłem technikę przysiadów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Widzę, że z przysiadami masz to samo co ja - znosi sztangę z jednej strony, pewnie tej na której wystąpiła przepuklina (zauważ, jak ciężko wstaje lewa strona Twojego ciała w końcowych powtórzeniach). Ja przez to odpuściłem siady ze sztangą, i przerzuciłem się na hack-maszynę, żeby zapobiec kontuzji pleców czy skrzywieniu kręgosłupa. Nie boli Cię kręgosłup nie raz po treningu siadów?

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-01-30 15:10:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Jeśli chodzi o przepuklinę, to trafiłeś - miałem ją z lewej strony. Kręgosłup czasami mnie boli po siadach. Ostatnio rzadko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Mamy przyczynę Radzę to poważnie przemyśleć, bo z przysiadów nie zrezygnujesz tak naprawdę, a zdrowie ma sie tylko jedno.

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2012-01-30 15:24:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
przechyla cie na bok jakbys mial sie wywrocic przy przysiadzie. Co do filmiku to nie wiem po co pajacujesz z tymi klapkami robisz z siebie tylko blazna. Jak kiedys sie przewrocisz albo spadnie ci hantla/ciezar zrzucany ze sztangi na noge to ci smiech szybko z twarzy zejdzie klapki sa na plaze albo na basen , na silowni cwiczy sie w obuwiu zabudowanych tak samo jak smiesza mnie ludzie biegajacy na biezni w klapkach bez komentarza . Co do tego stazu to nie widac zeby byl 9 lat , teraz chcesz Roberta w 6 lat przescignac a w 9 nie zrobiles prawie nic. Poziom wiedzy odosnie zarcia i treningu tez z dupy po 9 latach cwiczen 2x20 kg (unoszenie tułowia) zarty sobie robisz ? Ja 80 kg bez szalu stargam 6 razy a jestem "leszczem" jakbym mial sie porownac do wiekszosci chlopakow na forum i mam staz 3 razy krotszy od ciebie. Urozmaicanie diety to wolowina zamiast kurczaka , ryz zamiast makaronu , tuczyk zamiast serwatki/isolaru i inne kombinacje lub na odwrót . a nie ze szczycisz sie tym ze jesz bigos co 2 dni i fasolke po brytonsku . Wmawiaj sobie ze to dieta . Wez sie w garsc i OBUDZ SIE I ZEJDZ NA ZIEMIE. Ps. ogoliles glowe

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Jesteś cały przechylony na prawą stronę. To niebezpieczne i prędzej czy później skończy sie kontuzją. Seria 135 kg strasznie spłycona - do połowy głębokości.



No i wywal te klapki!...




















...oraz zaszyj dziurę w spodenkach

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2012-01-30 16:00:27
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening fbw do oceny

Następny temat

Mój plan na brzuch do sprawdzenia.

WHEY premium