SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM POST - pitu pitu, będzie kukuryku.

temat działu:

UNS SUPPLEMENTS - firmowe forum marki UNS

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 149743

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 857 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7635
Nie no rozumiem. Ja jednak jestem za szczepieniami, ale nikomu nie będę tego na sile udowadniał. Każdy ma swoje podejście do tematu. Życzę jednak wszystkim jak najrzadszych wizyt w naszym polskim NFZ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 12439 Wiek 50 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 85713
ilovedrawing
Mikrus przed szczepieniem dziecko było zupełnie zdrowe, rozwijało się normalnie więc mam podstawy sądzić że powodem była szczepionka.Przez kolejne kilka lat byliśmy juz chyba u wszystkich możliwych specjalistów którzy próbowali znaleźć żródło problemu i nikomo się to nie udało.Nie będę Cię przekonywała że szczepienia mogą być szkodliwe bo na Twoim miejscu pewnie też miałabym sceptyczne podejście.Ja wyciagnęłam wnioski i nie pozwolę eksperymentować na moich dzieciach.


u mnie bylo podobnie, chodzi pewnie o szczepionke w 18 miesiacu zycia, ale z tego co rozmawialam to wlasnie wtedy najczesniej mozna dopiero zauwazyc jakies objawy autyzmu dlatego czesto rodzice wiaza to ze szczepionka, ale z drugiej strony nikt gwarancji nie da, ze to nie wina szczepionki

szczepiono tez szczepionkami z rtecia, teraz sie okazuje, ze to trucizna i moze miec ogromny wplyw na organizm wiec nigdy nie wiadomo co sie okaze z czasem

ale tez nieszczepienie dzieci powoduje nawrot chorob, ktore kiedys sie nie pojawialy, natomiast jestem przeciwnikiem szczepienia maluszkow z pierwszych tygodniach zycia taka ogromna iloscia szczepionek

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-11-07 08:40:30

Zmieniony przez - markoto w dniu 2014-11-07 08:41:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
Proponuje zmienić temat bo ten jest tak trudny że stron mogło by w Internecie braknąć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
wie ktoś jak.uaktywizowac ( takie słowo chyba nie istnieje) link np ze zdjęciem bo muszę je odzyskać a jest jakiś.przestarzały ten link wiecie.o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
chyba zadałeś za trudne pytanie bo nastala cisza haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 671 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6711
To chwalić się, kto dziś NIE robi cheat' day'a ?


Znowu może nastać cisza..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
Teraz to ja robie chyba.codzień jakiś cheat xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 831 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8935
ja jestem w trakcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15135
siema
co tam wcinasz? też chyba muszę coś dziś podjeść

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 240 Napisanych postów 31346 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163549
U was też pogoda już się zepsuła ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

[KUCHNIA]Doris.K w kuchni

Następny temat

[video] TESTED - Adam Suker Bodybuilding Motivation

WHEY premium